На Рахівщині небайдужі громадяни та активісти зупинили грузовий автомобіль навантажений діловою деревиною кругляком ПП"Прізма" (ФОТО)

липня 19 / 2018
На Рахівщині небайдужі громадяни та активісти зупинили грузовий автомобіль навантажений діловою деревиною кругляком ПП"Прізма" (ФОТО)
18.07.2018р. в с.Видричка Рахівського району Закарпатської області, небайдужі громадяни та активісти зупинили грузовий автомобіль навантажений діловою деревиною кругляком ПП"Прізма".

При обстежені виявилося, що для того щоб здешевити деревину в накладній основну частину ділової деревини пиловника записано як баланси, технічна сировина та будівельний ліс, хоч будівельний ліс підприємцям фактично не виписується бо його й так не хватає для забеспеченння фізичних осіб для будівництва житлових будинків!

Активісти викликали працівників Національної Поліціі де фіксується даний факт!

Разом із тим, хочу нагадати, що ПП"Прізма" нібито має відношення до якось працівника головного офісу СБУ і вже неодноразово затоварювалось деревиною без участь на аукціоні!

Тож напрошується запитання, невже для підприємств які маю відношення працівники спецслужб закони України неписані???

Цікаво інше, чи понесе відповідальність директор ДП"Рахівське ЛДГ" Володимир Приступа за такий незаконний вивіз ділової деревини який фактично вже відбувається систематично???

Надіюсь, що наміри Прем`єр-Міністра України перевірити ліси будуть реальними діями а не просто пустослів’ям?

Щож, поданому факту побачим чи будуть реально вжиті якісь заходи чи все-таки даний факт замнусть?

Хотілобись почути офіційне реагування по даному факту від Закарпатського ОУЛМГ та Державної агенції лісових ресурсів України?

Про це повідомив у соцмережі Фейсбук користувач Микола Кочіш – Мельник.
Категорія : Голос Народа


загрузка...