«Ні расизму!»: Як роми в Ужгороді протестували проти погромів (Відео)

Дід Панас
25 червня 2018 22:56

Слухаю виступи і не вірю своїм вухам! "...мали намір чесно працювати..."! Хтось у це повірив? Особисто я - ні!!! Загиблий циган мав 24 роки - так журналістка розповіла. А що загиблий встиг зробити для нашого суспільства? Можливо отримав повну середню освіту? Можливо закінчив якесь училище (технікум)? Можливо відслужив у армії? Можливо офіційно працював на користь нашої держави? Ні, ні, ні і знову ні! А чому ж нам про сім'ю загиблого нічого не розповіли? Одружений, як мінімум, з 16-17 років, причому офіційно не зареєстрований. Його дружина отримує на його дітей допомогу від нашої держави як мати-одиначка, хоча всі діти його і вона з ним веде спільне господарство, а це, відповідно, шахрайство. Сьогодні також проходить інформація, що "Три юні закарпатки вкрали в іноземки 3 тисячі доларів на вокзалі в Києві". У статті, на фото - циганки і допис: "На воровстве попались три уроженки Закарпатской области, 1980, 1989 и 1993 годов рождения, все они ранее были судимы за имущественные преступления." А у 2013 році був випадок: "Четверо цыган в Ужгороде изнасиловали местную студентку" і допис: "...Двум парням - по 14 лет, остальным - 19 и 21 год..."! Хотілось би уточнити: трьом циганкам у Києві хоча бі руки повідрубують? Чи можливо чотирьох циган кастрували, посадили чі вбили? Ні і знову ні! Так чому ж про це ЦИГАНИ не верещать на всіх своїх сторінках в соцмережах?!


Йовжи
26 червня 2018 09:06

Дуже інтересно, коли вже будуть карати тих бісових циган, які себе так пафосно кличуть «роми», котрі ґвалтують, нападають, переслідують, лякають дітей, крадуть.
Най валять собі в Індію чорножопі
Ненавиджу їх
Голота. Босота
А поліція прикриває їх, замість того, щоб саджати
Треба нормальним білим людям також організовувати мітинги против тих ублюдків
Як у других областях, випхати їх отсюда до єдного коріння
Саранча, пошесть
А ще їм не треба платити на дітей допомогу
Треба платити тим, хто податки сплачує у бюджет
Нема роботи, нема допомоги
Най ідуть вулиці замітати
Ми проти циган
Най їх фрас трафить


Діду Панасу
26 червня 2018 09:07

Що загиблий встиг зробити для суспільства? Ти справді задаєш таке питання?

Тобто людей можна убивати, якщо нікому не подобається їхній спосіб життя?

Не знаю що і відповісти

Давайте тоді уже в роддомах вбивати ромів, бо вони виростуть і будуть те ж саме робити що і їхні батьки. Такий вихід?


Дід Панас
27 червня 2018 00:03

Тому, хто зранку звертався до мене

 

Ты сам то не цыган, пишущий? Я тебе про одно вопрос задаю, а ты стрелки на другое переводишь. Я не предлагал убивать цыган за то, что никому не нравится их способ жизни! Хотя он на самом деле никому не нравится и в этом можно легко убедиться, если почитать комменты в любой заметке, которая касается цыганей! И далеко ходить не надо - устроили сожжение старых вещей посреди улицы на Шахте! Нормальным людям такое бы даже в голову не пришло! Захотелось двум городским депутатам покрасоваться и сфотографироваться возле губернатора не только на день цыган, вот и устроили флэшмоб возле ОДА! Посмотри, кто там собрался: цыганва и журналисты! Остальных людей цыгане уже достали своими выходками и безнаказанностью! Почему то их "грантожери", как назвал их Тарас Деяк, не пытаются дойти до Совета Европы с жалобой на цыган из-за того, что в 13 году четверо цыган изнасиловали белую девушку! И про всё остальное, что цыгане вытворяют, наши городские депутаты не спешат рассказывать в Совете Европы - не странно ли, почему не спешат.

А выход может быть таким, что цыган надо не только пытаться "интегрировать в общество", но и спрашивать с них за содеянное по полной, а не только выслушивать умничание "грантожера" про:

– чи готова правоохоронна система захищати ромів?

– реальну картину з паспортизацією ромського населення;

– як мотивувати батьків та дітей до отримання вищої освіти, та чи потрібна вона ромам взагалі?


Залишити Коментар