Названий директор Рахівського лісгоспу «дістав» своїми діями всіх, він собі “газдує” по-своєму вже 20 років

вересня 22 / 2017
Названий директор Рахівського лісгоспу «дістав» своїми діями всіх, він собі “газдує” по-своєму вже 20 років
Саме так в мережі фейсбук висловлюються про керівника ДП «Рахівське ЛДГ» Пристука В.М. Нещодавно ми писали про розмову лісників, яка також була поширена в мережі фейсбук, зараз зявилася нова інформація.

Члени правління асоціації підприємств лісопереробників м. Рахова та Богданської долини ГО «Біла тиса», на мою думку, теж вкрай здивовані діями керівника ДП «Рахівське ЛДГ» Пристука В.М., який останнім часом веде себе зухвало нахабно на займаній ним посаді.

?Названий директор Рахівського лісгоспу «дістав» своїми діями та вчинками не лише підприємців, але і жителів цього краю де він собі “газдує” по-своєму 20 років.


?Змусивши підло своїх працівників, які не були присутні ( навіть на території лісгоспу) під час перебування підприємців Асоціації в Рахівському лісгоспі, підписати документ, що засвідчує нібито неадекватні та неправомірні дії членів Асоціації .

?«Горе керманич» так загрався в свої корупційні ігри та схеми, що вирішив тягнути за собою і чесних працівників Рахівського держлісгоспу, він їх вирішив використати як щит від справедливих вимог Асоціації «Біла Тиса»

?Не пусто, асоціація підприємців "Біла Тиса" вимагає відповідально всіх небайдужих оцінити дії директора ДП «Рахівське ЛДГ» Пристука В.М., який цинічно та нахабно поводиться в державному підприємстві, наче це його власність.

?Так, всі згідні з обуреністю В.Пристуки, як від часу створення Асоціації ГО «Біла тиса», адже контролює його незаконні дії та корупційні схеми.

?Мало директору Пристукі за 20 років «царювання» в наших лісах, він вдався за більш неприйнятні схеми для підприємств та жителів нашого краю. Тишком-нишком Володимир Михайлович зустрівшись в с.Кваси з куратором проекту п. Яценюка приватного підприємства «Швайгофер», який вирізав всю лісодеревину в лісах Європи, зокрема наших сусідів румунів. Пристука побачивши, що Асоціація взяла під контроль ситуацію з зловживанням лісозаготівлі та розподілу деревини, його вкрай обурило, так як особисто його родина від різних схем незаконно отримувала "багатомільйонні" надходження, і він вирішив зробити пекло для всіх місцевих жителів та підприємств.

?Однак Асоціація ГО “Біла Тиса” запевняє і буде справедливо та чесно захищати та відстоювати людей, добиватись того, щоб дрова які на сьогодні п. Пристука зробив недоступними, стали для жителів нашого краю доступними та не такими дорогими .

?П.С. Володьку біжи й біжи поки не пізно, а то буде проведений повний аудит (а він буде проведений) в ДП"Рахівське ЛДГ" і будуть точно кепські справи!!!
Категорія : Голос Народа
Колектив ДП Рахівське ЛДГ
22 вересня 2017 10:28

І знову помста…. Доводимо до відома членів асоціації та громадскості, що ніхто, нікого не змушував підписувати звернення до членів  асоціації . Тим більше сам  В.М.Приступа,  не має жодного відношення до листа який був адресований від імені працюючих на підприємстві. І взагалі  їхні дії обурюють вже давно, а ті події стали останніми в терпеливості .

А дану інформацію сприймаємо, як  звинувачення  і в сторону працюючих,і наполегливо рекомендуємо  не перешкоджати діяльності підприємства. ЗВЕРНЕННЯ ДО АСОЦІАЦІЇ БУЛО ДОБРОВІЛЬНИМ.

А ще повідомляємо, що аудит може бути проведений  і щодо діяльності членів Асоціації ГО «Біла Тиса»

Цікаво чи вони займаються забезпеченням населення дровами та по якій ціні?.Чи вся куплена ними лісо продукція переробляється.

 


Пристука
22 вересня 2017 10:44

Хотя б фамілію навчіться правильна писати))))


небайдужі
22 вересня 2017 11:59

Ще одна буря, і дровами будуть забезпечені всі. Люди схаменітся, скільки можна обливати брудом порядну людину.


Лісник
22 вересня 2017 12:36

Вай Пристука тай немає жодного відношення до листа, як кажуть в Одесі не смішіть мої тапочки! Хіба хоч один працівник в ДП"Рахівське ЛДГ" щось може говорити без Пристуки?

Тай окремих працівників хіба не Пристука питав чи підпише?

Чи не тому працівники адмінкорпусу ДП"Рахівське ЛДГ" так кинулись захищати Пристуку адже їм Пристука виписує дрова або техсировину а вони беруть ліс пиловник першого сорту?!

Нарахунок помсти то ви шановні дуже помиляєтесь, просто дальше вже мовчати і терпіти" злодія" Пристуку ніхто небуде а буде конкретне викриття його "багатомільйонних" корупційних схем і це вже не за горами!!!

Тай в Пристуки вже роками модно стверджувати будь кого в помсті хто почав говорити про "злодіяння" Пристуку!Вай Пристука тай немає жодного відношення до листа, як кажуть в Одесі не смішіть мої тапочки! Хіба хоч один працівник в ДП"Рахівське ЛДГ" щось може говорити без Пристуки?

Тай окремих працівників хіба не Пристука питав чи підпише?

Чи не тому працівники адмінкорпусу ДП"Рахівське ЛДГ" так кинулись захищати Пристуку адже їм Пристука виписує дрова або техсировину а вони беруть ліс пиловник першого сорту?!

Нарахунок помсти то ви шановні дуже помиляєтесь, просто дальше вже мовчати і терпіти" злодія" Пристуку ніхто небуде а буде конкретне викриття його "багатомільйонних" корупційних схем і це вже не за горами!!!

Тай в Пристуки вже роками модно стверджувати будь кого в помсті хто почав говорити про "злодіяння" Пристуки!


принц василь.
22 вересня 2017 13:51

Доводилося особисто контактувати з пристуков. Хам вищої категорії.


Добра людина
22 вересня 2017 15:53

Так званий "депутат" Кокіш-Мельник, нічого для людей не робить. Тільки і знає брудом всіх обливати. Почитати його статті, це пише не "депутат", а "ПАЦАН З ПІДВОРОТНІ", якого життя в усьому обділило, крім брудом та алкоголем.

Робив в лісгоспі - погнали;

Був депутатом "БЮТ" - погнали.

За таких говорят - палубна криса.Та якщо лісгосп існує вже 20 років, і він на посаді 20 років то звідси випливає шо не так і погано газдує пан. Люди мають роботу. Та ні, не добре треба такого аби розвалив і лісгосп, як і все шо мож тільки розвалили газди в Рахові.

 Та члени асоціації не гадали би один одного злити, самі між собов гризутси, кому більше треба.А ніхто з них не посадив ані яблинку, не шо ліс за який гризутси. Та заставляли іти перекривати дорогу, бо як не підеш то не дістанеш лотиТа члени асоціації не гадали би один одного злити, самі між собов гризутси, кому більше треба.А ніхто з них не посадив ані яблинку, не шо ліс за який гризутси. Та заставляли іти перекривати дорогу, бо як не підеш то не дістанеш лоти


Ірина
3 листопада 2017 21:15

Пристука В. Сволота бита, роками сидів і наебував людей! А захищають його ті хто з ним у долі! Його схеми розкрито!! Пристука В пересрав.ГО Біла Тиса молодці


Залишити Коментар