Названий директор Рахівського лісгоспу «дістав» своїми діями всіх, він собі “газдує” по-своєму вже 20 років

вересня 22 / 2017
Названий директор Рахівського лісгоспу «дістав» своїми діями всіх, він собі “газдує” по-своєму вже 20 років
Саме так в мережі фейсбук висловлюються про керівника ДП «Рахівське ЛДГ» Пристука В.М. Нещодавно ми писали про розмову лісників, яка також була поширена в мережі фейсбук, зараз зявилася нова інформація.

Члени правління асоціації підприємств лісопереробників м. Рахова та Богданської долини ГО «Біла тиса», на мою думку, теж вкрай здивовані діями керівника ДП «Рахівське ЛДГ» Пристука В.М., який останнім часом веде себе зухвало нахабно на займаній ним посаді.

?Названий директор Рахівського лісгоспу «дістав» своїми діями та вчинками не лише підприємців, але і жителів цього краю де він собі “газдує” по-своєму 20 років.


?Змусивши підло своїх працівників, які не були присутні ( навіть на території лісгоспу) під час перебування підприємців Асоціації в Рахівському лісгоспі, підписати документ, що засвідчує нібито неадекватні та неправомірні дії членів Асоціації .

?«Горе керманич» так загрався в свої корупційні ігри та схеми, що вирішив тягнути за собою і чесних працівників Рахівського держлісгоспу, він їх вирішив використати як щит від справедливих вимог Асоціації «Біла Тиса»

?Не пусто, асоціація підприємців "Біла Тиса" вимагає відповідально всіх небайдужих оцінити дії директора ДП «Рахівське ЛДГ» Пристука В.М., який цинічно та нахабно поводиться в державному підприємстві, наче це його власність.

?Так, всі згідні з обуреністю В.Пристуки, як від часу створення Асоціації ГО «Біла тиса», адже контролює його незаконні дії та корупційні схеми.

?Мало директору Пристукі за 20 років «царювання» в наших лісах, він вдався за більш неприйнятні схеми для підприємств та жителів нашого краю. Тишком-нишком Володимир Михайлович зустрівшись в с.Кваси з куратором проекту п. Яценюка приватного підприємства «Швайгофер», який вирізав всю лісодеревину в лісах Європи, зокрема наших сусідів румунів. Пристука побачивши, що Асоціація взяла під контроль ситуацію з зловживанням лісозаготівлі та розподілу деревини, його вкрай обурило, так як особисто його родина від різних схем незаконно отримувала "багатомільйонні" надходження, і він вирішив зробити пекло для всіх місцевих жителів та підприємств.

?Однак Асоціація ГО “Біла Тиса” запевняє і буде справедливо та чесно захищати та відстоювати людей, добиватись того, щоб дрова які на сьогодні п. Пристука зробив недоступними, стали для жителів нашого краю доступними та не такими дорогими .

?П.С. Володьку біжи й біжи поки не пізно, а то буде проведений повний аудит (а він буде проведений) в ДП"Рахівське ЛДГ" і будуть точно кепські справи!!!
Категорія : Голос Народа


загрузка...