Сумнозвісна колишня директорка Великоком’ятівської школи знову рветься до влади!

вересня 28 / 2016
Сумнозвісна колишня директорка Великоком’ятівської школи знову рветься до влади!

На початку літа багато галасу в пресі наробила колишня директорка Великоком’ятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Надія Копча. Скандальне «подвійне» відкриття спортивного майданчика, котрий, як запевняла Надія Копча, був профінансований самим Балогою, хоча кошти на будівництво споруди були виділені із державного бюджету, відкриття на неї кримінальної справи та звільнення її з посади.

Мало хто знає, що нещодавно Головним Управлінням Національної поліції України в Закарпатській області колишній директорці Великоком’ятівської школи було вручено підозру у вчиненні злочинів, передбачених частиною 2 статті 191 Кримінального кодексу України, а саме: Привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, що карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Тепер же ж людина, на яку відкрито кримінальне провадження та офіційно оголошено про підозру, знову хоче дірватися до влади і продовжити керувати школою. Виникає просте запитання: чому людина (посадова особа), яка раніше недоброчесно ставилася до виконання своїх службових обов’язків, за що і булла звільнена за результатами службового розслідування, яку правоохоронні органи звинувачують у кримінальних правопорушень (санкції статей яких передбачають позбавлення волі), адже після звільнення стали відомими факти її фінансових зловживання (зокрема, щодо нарахування заробітних плат по табелях на працівників і вчителів, котрі довгий час знаходилися закордонном), маючи пенсійний вік знову так прагне керувати педагогічним та учнівським колективами?

Можливо, це і не тільки її особисте бажання, а бажання всім відомого партійного керівництва , яке не хоче втрачати школу І-ІІІ ступенів села Великі Ком’яти, яка слугувала їхнім єдиноцентристським партійним осередком. І чи має людина, на яку відкрито кримінальне провадження, моральне право бути керівником навчального закладу?

Можливо, хтось просто не може змиритися з тим, що сьогоднішнє керівництво та персонал школи не обслуговує політичні інтереси, а безпосередньо займаються навчально-виховним процесом, чим і повинні займатися.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...