Сам згорю і хату спалю

серпня 29 / 2016
Сам згорю і хату спалю

Написати цю статтю мене спонукали неосяжність такої риси як людська жадібність і бажання зрозуміти – скільки людині потрібно, щоб нарешті їй було досить і до чого вона може дійти будучи зовсім душевно маленькою і «плюгавою», маючи комплекси неповноцінності та ненависті до людей в своєму бажанні самоствердитися і красти навіть там, де цього не потрібно робити, та економити там, де порядній та законослухняній людині навіть на думку б не прийшло когось обдурити.
І ось я маю честь Вам повноцінно представити маленьку крапельку в діяльності Вершителя людських доль, служителя Феміди № 1, голову у Великоберезняському районному суді Закарпатської області, суддю, пана Цибика Івана Йосиповича.
Ця стаття написана в трьох складових частинах, саме так виносить свої рішення ця особа, якій Богом та державою дано право нас судити.

Вступна частина.

07 травня 2016 року в друкованому виданні Незалежному громадському щотижневику «НАШ ЧАС» за № 5, вже було опубліковано статтю за назвою «Майже «Дзвонар», з тексту якого вбачається, що Цибик Іван Йосипович та Пида Марія Іванівна незаконно отримують субсидію. Ця стаття являлається маленьким вступом в широку діяльність цієї родини у Великоберезнянському районі.
Реагуючи на моє повідомлення про злочин та статтю в газеті - 19.07.2016 року Слідчим СВ Великоберезнянського відділення поліції Ужгородського відділу поліції ГУ НП в Закарпатській області п. Гачкайло М.Ю. розпочато досудове розслідування злочинів, вчинених родиною голови Великоберезнянського районного суду Закарпатської області – Цибика Івана Йосиповича, про що свідчить повідомлення про початок досудового розслідування у кримінальному провадженні № 12016070070000220, з приводу незаконного отримання субсидій та завдання шкоди державі у розмірі 3389,01 гривень.
З тексту декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік, заповнену Цибиком Іваном Йосиповичем, останнім вказано членів сім’ї декларанта, зокрема: син Цибик Владислав Іванович, 1983 р.н.; невістка Цибик Іванна Іванівна, 1986 р.н.; мати дружини Пида Марія Іванівна, 1929 р.н. Текст цієї декларації опубліковано на сайті: https://vb.zk.court.gov.ua/sud0702/deklaratsija/ .
На сайті https://www.cvk.gov.ua/ оприлюднена інформація щодо загальних відомостей про голосування до Великоберезнянської районної ради, де вказано, що гр. Цибик Євген Іванович проживає в смт. Великий Березний, вул. Заводська, 3.
В заяві про призначення субсидії від 10.11.2015 року гр. Пида М.І. вказала, що її зареєстроване місце проживання є смт. Великий Березний, вул. Заводська, 7 (це колишній номер будинку 3 та 5), а в декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії від 10.11.2015 року гр. Пида М.І. вказала осіб, які зареєстровані (фактично проживають) у житловому приміщенні (смт. Великий Березний, вул. Заводська, 7 (це колишній номер будинку 3 та 5): Пида М.І., 1929 р. н., з видом доходу – пенсія.
Житловий будинок № 7, який на вул. Заводській в смт. Великий Березний був неодноразово перенумерованим, а саме з 3 на 5 та з 5 на 7.
Житловий будинок № 7, який на вул. Заводській в смт. Великий Березний не був розділеним на окремі дворогосподарства в законом встановленому порядку (Інструкція щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна), в тому числі не має такого номеру як 7 «А» на вул. Заводська в смт. Великий Березний.
Всі ці зловживання та шахрайські дії з боку сімї судді Цибика Івана Йосиповича стали можливими завдяки неправомірним діям також з боку працівників ПАТ «Закарпатгаз», у зв’язку з безпідставним та незаконним встановленням двох облікових рахунків (безпідставно відкритий рахунок № 0500271455 для дворогосподарства в смт. Великий Березний. вул. Заводська, 7 «А» Великоберезнянського району, Закарпатської області – якого не існує в природі) для споживання газу за адресою: смт. Великий Березний. вул. Заводська, 7. Великоберезнянського району, Закарпатської області, що призвело до завдання вищевказаної шкоди.
Жодного розподілу дворгосподарств за адресою: смт. Великий Березний. вул. Заводська, 7. Великоберезнянського району, Закарпатської області – не має і не могло бути в природі. Правових підстав для відкриття цій родині рахунку № 0500271455 не має.
В наведених джерелах інформації містяться суперечливі дані, які дають підстави вважати про неправдиві та злочинні дані в заяві та декларації гр. Пида М.І., зокрема: в їх частині, що стосується осіб, які фактично проживають та зареєстровані в будинку № 7 (колишні номери 3 та 5) на вул. Заводській в смт. Великий Березний; в частині доходів таких осіб.
Мотивувальна частина.
Тепер про саме головне і про наявність у діях голови Великоберезнянського районного суду Закарпатської області – Цибика Івана Йосиповича та членів його сімї ознак й складів злочинів та фактів, які потребують перевірки:
Житловий будинок № 7, який на вул. Заводській в смт. Великий Березний не був розділеним на окремі дворогосподарства в законом встановленому порядку (Інструкція щодо проведення поділу, виділу та розрахунку часток об'єктів нерухомого майна), в тому числі не має такого номеру як 7 «А» на вул. Заводська в смт. Великий Березний, на який відкритий особовий рахунок.
У заяві про призначення житлової субсидії від 10.11.2015 року та в декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії від 10.11.2015 року до Управління соціального захисту населення Великоберезнянської районної державної адміністрації громадянка України, Пида Марія Іванівна, 09.06.1929 року народження, жителька смт. Великий Березний, вул. Заводська, 7 вказала, що її зареєстроване місце проживання є смт. Великий Березний, вул. Заводська, 7 (це колишній номер будинку 3 та 5).
Форма та бланки заяви про призначення житлової субсидії та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії затверджені постановою Кабінету Міністрів України № 106 від 28.02.2015 «Про удосконалення порядку надання житлових субсидій».
Заяву про призначення житлової субсидії від 10.11.2015 року та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії від 10.11.2015 року, маючи умисел на підроблення офіційних документів, що видається або посвідчується іншою особою, діючи умисно, до Управління соціального захисту населення Великоберезнянської районної державної адміністрації подав хтось з членів сімї Цибика Івана Йосиповича, які вказані ним в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік.

Резулятивна частина.

Я обґрунтовано підозрюю у вчиненні всіх цих кримінальних та злочинних, з моєї точки зору, дій членів сім’ї декларанта Цибика Івана Йосиповича, 1955 р.н., голови Великоберезнянського районного суду, а саме: його невістку Цибик Іванну Іванівну, 1986 р.н., працівницю КП «Комунал – Сервіс», яка злочинно та безпосередньо вносила відомості у вищезазначені офіційні документи і підробляла, в тому числі й підпис на них від імені пенсіонерки гр. Пида Марії Іванівни, 1929 р.н., жит. смт. Великий Березний, вул. Заводська, 7 (колишній номер будинку 3 та 5); сина Цибика Владислава Івановича, 1983 р.н.. який має юридичну освіту і допомагав у формуванні вищезазначених документів своїй дружині Цибик Іванні Іванівні, 1986 р.н.та сина Цибика Євгена Івановича, 1979 р.н., який являється депутатом Великоберезнянської районної ради та Головою Великоберезнянської районної організації Єдиного Центру, злочинність дій якого полягає у тому, що він маючи умисел на використання завідомо підроблених документів, які він подав до Центру надання адміністративних послуг Великоберезнянської районної державної адміністрації, достовірно знаючи, що підписи на них підроблені Цибик Іванною Іванівною, 1986 р.н., яка безпосередньо вносила відомості у вищезазначені офіційні документи і підробляла, в тому числі й підпис на них від імені гр. Пида Марії Іванівни, 1929 р.н. – а саме в заяві про призначення житлової субсидії від 10.11.2015 року та в декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії від 10.11.2015 року.
Я вважаю, що всі ці злочинні дії відбувалися за прикриття безпосередньо - Цибика Івана Йосиповича, 1955 р.н., голови Великоберезнянського районного суду Закарпатської області, який свідомо вводить в оману всіх, нібито за місцем його реєстрації існує розподіл дворогосподарств, хоча добре розуміє, що він це робить з єдиною цілю – надурити державу і допомогти тещі Пида М.І. отримати незаконно субсидії.
Кримінальна відповідальність за дані кримінальні правопорушення передбачена ст. 358 КК України.
На підставі вищевказаного та за результатами обманних і злочинних дій, які висвітлені в заяві вказаними особами - Пида Марії Іванівні, 1929 р.н. було незаконно призначено субсидію, чим спричинено державі в особі Управління соціального захисту населення Великоберезнянської районної державної адміністрації матеріальну шкоду на суму, яку необхідно встановити та яка по моїх підрахунках становить – 3389,01 гривень.
Кримінальна відповідальність за дане кримінальне правопорушення передбачена ст.190 КК України.
Дані дії з боку вищевказаних громадян містять, на мою думку, ознаки злочинів, передбаченого ст. ст. 190 та 358 КК України.
Зробивши детальний аналіз ситуації, що склалася мене заціпило за живе і я задався декількома питанням «Чи думав цей голова Великоберезнянського райсуду про тих людей, які зробили для України набагато більше від нього та які будучи старими і немічними не в змозі платити рахунки за комунальні послуги відносно яких він вершить правосуддя та стягує з них останні кошти в той час, коли він маючи всі матеріальні блага в житті дозволяє собі разом з сім’єю обкрадати державу?» «Коли вже йому буде досить?» «Як він сміє судити людей будучи обізнаним про безчинства та порушення законів своєю сім’єю?».
Я звернувся у Великоберезнянського відділення поліції Ужгородського відділу поліції ГУ НП в Закарпатській області з відповідною заявою про перевірку всіх фактів розуміючи як нелегко буде працювати в умовах шаленого тиску слідчому органу з боку такого потужного чиновника № 1 у Великоберезняському районі як голова райсуду Цибик І.Й. Але я вірю в нову поліцію і точно знаю, що винні будуть покарані і йому не вдасться все це зам’яти, так як ми громадськість будемо постійно здійснювати контроль за їх діяльністю.

Слідству потрібно для встановлення істини провести наступні заходи:
Здійснити перевірку одержувача субсидії гр. Пида Марію Іванівну, 1929 року народження, смт. Великий Березний, вул. Заводська, 7 (колишній номер будинку 3 та 5) за період останніх трьох років, під час якої з’ясувати всіх осіб, які фактично проживають (проживали) з нею чи зареєстровані в цьому будинку, та фінансовий стан її сім’ї.
Призначити експертизу підписів на заяві про призначення житлової субсидії від 10.11.2015 року та декларації про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії від 10.11.2015 року Пида Марії Іванівни, 1929 р.н. та Цибик Іванни Іванівни, 1986 р.н. Документи знаходяться в Управлінні соціального захисту населення Великоберезнянської районної державної адміністрації, витребувавши та залишити засвідчені копії цих документів установі і зрівняти їх з іншими документами, які підписували ці особи.
Здійснити детальну перевірку неправдивої інформації поданої головою Великоберезнянського районного суду Закарпатської області Цибиком Іваном Йосиповичем в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік стосовно його доходів та складу його сімї та їх доходів.

Постскри́птум (лат. post scriptum — «після написаного»).

Сподіваюся, що це кримінальне провадження не спуститься на тормозах і ми дізнаємося дуже багато цікавих речей в подальшому з життя служителя Феміди та фактів з його кишенькового «об’єктивного правосуддя».
Крім цього спробуємо з’ясувати скільки разів голова суду отримував житло і його продавав і так в декілька кругів, в наступних статях спробуємо відповісти на питання про його фінансовий стан на предмет відповідності всьому рухомому і нерухомому майну, яке знаходиться у його власності та власності членів сімї і розкидане по всьому Великоберезнянському районі й не тільки, дослідимо питання як Великоберезнянський районний суд позбувся земельної ділянки і хто побудував віллу на ній і ще дуже і дуже багато цікавого нас чекає з життя цього «обєктивного» суді та його родини. Далі буде…..

22 серпня 2016 року
Приватний підприємець Мицьо В.О.
Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...