Директора Великоком'ятівської школи 1-3 ступенів Копча Надію Андріївну нарешті звільнено з посади

серпня 19 / 2016
Директора Великоком'ятівської школи 1-3 ступенів Копча Надію Андріївну нарешті  звільнено з посади

Директора Великоком'ятівської школи 1-3 ступенів Копча Надію Андріївну нарешті звільнено з посади. На даний момент тут призначено нового директора.
Після звільнення старого директора колектив почав оживати та з болем розповідає про те, що раніше відбувалося в стінах навчального закладу. Люди просто боялися говорити правду, боячись звільнення та переслідування.

Зі слів багатьох вчителів та технічного персоналу бувшим директором Копча Н. А. системно порушувалися права працівників школи. Мало місце її зверхнє та упереджене ставлення до колективу школи. Поліцією вилучено документи по факту зловживання її службовим становищем. Працівникам, які перебували за кордоном нараховувалася заробітна плата. Технічні працівники школи про свої відпустки почули тільки від нового директора.

Попередня директорка школи ігноруючи законодавство залишила школу не передавши своєму наступнику, яка тимчасово виконувала обов’язки директора школи,а саме всю необхідну документацію та печатку. У зв’язку з демаршем старої директриси окремі учні не змогли вчасно отримати свої документи,для того, щоб перейти в інші навчальні заклади.

В селі поширюються слухи, що при передачі школи новому директору за старим директором виявлено ще багато інших порушень. Ланцюжок порушень продовжила діловод школи Ціп М.В., яка самовільно без дозволу керівництва у вихідний день винесла з школи системний блок комп’ютера. Тут напрошується запитання: «які хвости треба було замести:»…

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...