Голова Виноградівської РДА врятував начальника відділу освіти від майбутнього звільнення

листопада 03 / 2015
Голова Виноградівської РДА врятував начальника відділу освіти від майбутнього звільнення
Сьогодні декілька активних «захисників» начальника відділу освіти Виноградівської РДА Василя Беленя прийшли в районну адміністрацію мітингувати проти його майбутнього звільнення. Серед «обурених» був і нинішній голова Районної ради Олег Любімов, який ще зовсім недавно мав намір звільнити пана Беленя за «сприяння» Партії регіонів, а зараз став його «захисником».

Голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк врятував начальника відділу освіти від майбутнього звільнення, заявивши, що ніякого рішення про його звільнення немає, ніхто з посадових осіб РДА ніяких заяв стосовно цього не робив. Начальник освіти є і буде чинним керівником, - заявив присутнім Михайло Русанюк.

Цікаво у цій ситуації інше: Василь Белень не знає про кулуарні домовленості своїх «друзів»-однопартійців з начальником закарпатського штабу партії «Солідарність» Валерієм Пацканом. Як відомо, нинішній голова районної ради пролетів на минулих виборах. Відповідно, він залишається без роботи, тому і була домовленість «високих» начальників з Єдиного Центру про його працевлаштування. За інформацією, яку нам повідомило проінформоване джерело, в домовленості йшлося про дві посади, а саме - начальника відділу освіти або директора коледжу.

Схоже, пан Любімов вибрав перший варіант, але що з того вийде - важко сказати.


Ще цікавим фактом є те,що "захисники" пана Беленя виявилися досить безграмотними написавши плакат з помилкою.

Голова Виноградівської РДА врятував начальника відділу освіти від майбутнього звільненняНовини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...