Голова Виноградівської РДА врятував начальника відділу освіти від майбутнього звільнення

листопада 03 / 2015
Голова Виноградівської РДА врятував начальника відділу освіти від майбутнього звільнення
Сьогодні декілька активних «захисників» начальника відділу освіти Виноградівської РДА Василя Беленя прийшли в районну адміністрацію мітингувати проти його майбутнього звільнення. Серед «обурених» був і нинішній голова Районної ради Олег Любімов, який ще зовсім недавно мав намір звільнити пана Беленя за «сприяння» Партії регіонів, а зараз став його «захисником».

Голова Виноградівської РДА Михайло Русанюк врятував начальника відділу освіти від майбутнього звільнення, заявивши, що ніякого рішення про його звільнення немає, ніхто з посадових осіб РДА ніяких заяв стосовно цього не робив. Начальник освіти є і буде чинним керівником, - заявив присутнім Михайло Русанюк.

Цікаво у цій ситуації інше: Василь Белень не знає про кулуарні домовленості своїх «друзів»-однопартійців з начальником закарпатського штабу партії «Солідарність» Валерієм Пацканом. Як відомо, нинішній голова районної ради пролетів на минулих виборах. Відповідно, він залишається без роботи, тому і була домовленість «високих» начальників з Єдиного Центру про його працевлаштування. За інформацією, яку нам повідомило проінформоване джерело, в домовленості йшлося про дві посади, а саме - начальника відділу освіти або директора коледжу.

Схоже, пан Любімов вибрав перший варіант, але що з того вийде - важко сказати.


Ще цікавим фактом є те,що "захисники" пана Беленя виявилися досить безграмотними написавши плакат з помилкою.

Голова Виноградівської РДА врятував начальника відділу освіти від майбутнього звільненняНовини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
лора
10 листопада 2015 15:41

як сволота белень сам звільняв геть його


Вчитель
11 листопада 2015 10:27

Не просто так мої колеги заступалися за Беленя. На той час у них була стовідсоткова інформація про те, що Любімову уже пообіцяли місце началшьника відділу освіти. Ось вони і спасалися від Любімова як могли. А тепер хай працівники коледжу стрижуть вухами. Бо варіант 2 залишається в силі. Ой буде там чистки робити радикальний любимий , ой буде...


Інтелігент
16 листопада 2015 12:02

Беленя давно пора гнати у вуха. Взяточник, якого світ не бачив. Куди всі демократичні сили дивляться! навіть ми в Ужгороді знаємо про його "героїчне світле" при регіоналах. Русанюк, що слабо?11


Залишити Коментар