Відносно голови Виноградівської райради відкриють Кримінальну справу?

серпня 08 / 2015
Відносно голови Виноградівської райради відкриють Кримінальну справу?

За інформацією,яку отримало наше видання з джерела,якому більш,як варто довіряти, відносно голови Виноградівської райради, ймовірніше відкриють Кримінальну справу. Справа у тому,що Олег Любімов десь «заникав» 3.5 мільйона гривень з грантів, які були направлені для будівництва у Виноградові хоспіса.
Щоб якось закрити цю «дірку» голова райради просить ці гроші у Закарпатської обласної ради та нинішнього губернатора Закарпаття Геннадія Москаля – стверджує наше джерело.

Виявляється Олег Любімов та голова «Агенції місцевого розвитку Виноградівщини» Володимир Шевчук вирішили заробити на грантових грошах розділивши їх на три частини. Вони розмістили їх на депозитні рахунки трьох банків. Один із банків на якому був валютний депозит лопнув, два інші повернули агенції гроші,але по курсу 24 гривні за долар.
Тут спрацьовує народна приказка : "Жадність фраєра погубила".


Історія з Виноградівським хоспісом,більш,як цікава. Ніхто в районі до цього часу не розумів, чому голова райради так вперто лобіював його будівництво. Якось було не зрозуміло,чому Любімов намагається «повісити» його подальше обслуговування на районний бюджет,який і так весь в дірках. Потім лобісти «вибили», що ніби область буде це фінансувати, але дати гарантії,що це буде кожний раз робити обласний бюджет гарантій до цього часу немає.

Що ж враховуючи нинішню ситуацію з прискіпливою увагою правоохоронців до членів партії "Єдиний Центр" відкриття Кримінальної справи більш,як реальне.

Відносно голови Виноградівської райради відкриють Кримінальну справу?


Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...