Єдиний Центр програє місцеві вибори на Закарпатті? (Соціологія)

червня 26 / 2015
Єдиний Центр програє місцеві вибори на Закарпатті? (Соціологія)

На замовлення керівника партії «Єдиний Центр» Віктора Балоги було проведено соціологічне опитування в п'ятьох закарпатських містах, а саме Іршаві, Берегові, Мукачеві, Хусті та Ужгороді. Результати опитування виявилися досить невтішними для «провідної» та керівної станом на сьогодні партії Закарпаття. Найнижчим показник популярності партії виявився в Іршаві, де у одної із груп соціологів він «тягне» тільки на 1.5% голосів виборців (опитано близько 400 виборців). В Хусті та Берегові показники трохи кращі, але не переходять 5%, що означає, що депутатами партійці Балоги не будуть, прохідні показники більше 5% партія має тільки у Мукачеві. В обласному центрі соціологи «назбирали» Єдиному Центру всього 3.2%.

Схожа ситуація з соціологією була і на минули місцевих виборах , але тоді ЄЦ використав так званий «маркетинг» (підкуп) і ситуація на виході кардинально змінилася у її бік.

За час, який пройшов від минулих виборів, не дивлячись на революційні події на Майдані, ситуація на виборчому полі не змінилася. Чим бідніше живе народ, тим легше його підкупити. А життям народу кращим не стало, навпаки - ще більше погіршилося. Відповідно, використавши різні ЗАКОННІ варіанти підкупу, можна чекати, що ЄЦ знову буде у лідерах на місцевих виборах.

Правда, досить цікаво складається ситуація з партією Президента України Петра Порошенко «Солідарність». Як відомо, її очолить нинішній губернатор Закарпаття та ставленик Віктора Балоги Василь Губаль. Згідно соціології, партія влади перемагає у нашому краї, її рейтинг, не дивлячись на погіршення життя закарпатців, досить високий. У даній ситуації Василю Губалю доведеться «завалити» партію Президента, щоб партія його боса стала переможницею майбутніх місцевих виборів.

Що ж, побачимо, чи зробить собі нинішній губернатор «харакірі», щоб залишитися у очах Віктора Балоги вірним підданим.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...Залишити Коментар