Освітяни Хустщини написали відкритий лист стосовно незаконних дій влади Закарпаття

березня 28 / 2015
Освітяни Хустщини написали відкритий лист стосовно незаконних дій влади Закарпаття

Ш а н о в н і к о л е г и – о с в і т я н и!
Інформуємо Вас, що після тримісячної перерви на роботу повернувся начальник управління освіти, молоді та спорту Хустської РДА Русин Павло Павлович.
Переконані, для педагогів району це позитивна новина. Та не для нинішніх очільників Хустщини – тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Пристаї М.М., голови районної ради Липчея О.Ю. та деяких інших. За час відсутності Павла Павловича ці керівники встигли зробити чимало:
- т.в.о. голови райдержадміністрації після, так званої, реорганізації створив відділ освіти і призначив на посаду начальника улюблену директорку губернатора області Губаля В.І. Микитюк Ж.М.;
- голова райради проштовхнув на своє місце – посаду директора школи с. Н. Селище, - дружину голови облдержадміністрації;
- новопризначена керівниця відділу освіти «ознайомила» із своїми методами керівництва і риторикою не лише директорів шкіл, завідуючих ДНЗ, а й голів профспілкових комітетів, які цивілізованими назвати важко.
Першими пізнали стиль роботи начальниці працівники відділу освіти. Очевидно, п. Микитюк уявила себе імператрицею Катериною ІІ, яка з лютою ненавистю знищувала все українське. Друга із злобою і піною нищить все, що зробив начальник управління освіти, все, що нагадує про Павла Павловича Русина.
Результати роботи на сьогодні такі: четверо працівників звільнені з роботи; близько десяти працівникам запропоновано написати заяви на звільнення; ще частина (під загрозою звільнення) змушена була дати згоду на переведення. Особливо дістається головному спеціалісту, голові профспілки Мадаю Павлу Івановичу за власну думку, принципову позицію.
А звернення п. Микитюк у правоохоронні органи про «угон службового автомобіля» Павлом Павловичем нічим іншим, ніж хворобливою уявою і безглуздям назвати важко.
Вірні соратники начальниці і губернатора Пристая М.М. та Липчей О.Ю. готові бачити Русина П.П. будь-де, лише не серед освітян. Не піддаються здоровому глузду пропозиції трудовлаштування Павла Павловича: спеціаліст відділу культури і туризму; спеціаліст відділу містобудування та архітектури; спеціаліст відділу фінансово – господарського забезпечення і т.д. Це пропозиції людині з величезним досвідом роботи, професіоналу своєї справи!
Тому ми кажемо: ДОСИТЬ!!! Досить видавати пристаням, губалям, микитюкам, липчеям беззаконня за реформування. Пора жити за законами, а не «по понятіях».

А вам, Павле Павловичу, бажаємо віри у нас і у себе. Ви мусите все витримати, тому що ми віримо у вас, підтримуємо вас, молились і будемо молитись за вас.

З повагою вчителі Хустщини.

Від редакції: наше видання буде відслідковувати подальші події, які будуть відбуватися на Хустщині та інформувати наших читачів.

Повідомляє - transkarpathianews.net

Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...