Дайте шанс нашому синочку відчути життя!

березня 27 / 2015
Дайте шанс нашому синочку відчути життя!

Дорогі закарпатці, допоможіть врятувати 9-річного Нікіту зі Сваляви

Нікіта Вощинар - учень 4 класу НВК№12 м. Сваляви, відмінник, гордість школи, його фото – на дошці пошани. У церковній школі хлопчик є улюбленцем, він брав участь у всіх виступах та концертах. Усе це - до 9 листопада 2014 року, бо в цей страшний день хлопчик раптом почав скаржитися на сильний головний біль, блювати, у нього різко знизилася гострота зору. Уже за 4 дні лікарі поставили страшний вирок – пухлина головного мозку (медулобластома, рак 4 стадії головного мозку). За операцію взялися лікарі Центру нейрохірургії в Ужгороді,25 листопада видалили пухлину, все йшло добре. Але на третю добу Нікітка впав у кому від бронхоспазму, після цього - місяці в реанімації, температура 40 упродовж довгих 2 місяців, 8 операцій і вироки лікарів, що до ранку хлопчик не доживе. «Але я продовжувала молитися і вірити що мій синок вийде з цього всього, і зранку він жив, і на наступний ранок також…», - розказує мама Нікіти Вікторія.
13 лютого був тим днем, якого родина Вощинар так довго чекала – хлопчика перевели з реанімації в палату. На даний момент стан хлопчика стабільний, він їсть через зонд, самостійно дише через трахеостомічнутрубку. Єдовільні рухи в усіх кінцівках, погляд фіксований, температураспала. Він дивиться, чує, але не при свідомості – такий важкий стан є результатом страшних травм, запальних процесів головного мозку та двох перенесених інсультів.

У такій ситуації допомогти Нікіті можуть тільки у спеціалізованому медзакладі. Досі батькам відмовляливсі клініки України, Росії, Чехії, Польщі, Угорщини, до яких вони зверталися з приводу реабілітації (і променеву, і хіміо терапію лікарі категорично забороняють у стані хлопчика). Але цими днями Бог дав надію - прийшов лист з німецької клініки Геліос про те, що вони готові взяти Нікітку на реабілітацію три місячний курс. Спеціалісти наполягають, що лікування має початися терміново. На жаль, сума непосильна для родини – 60 тисяч євро. І зібрати ці кошти родині потрібно впродовж двох-трьох тижнів.
Родина Вощинар просить усіх небайдужих людей почути, допомогти врятувати життя Нікіти. «Дорогенькі наші, дайте шанс нашому синочку відчути життя і жити так, як колись він жив», - звертається до всіх мама Нікітки.

Кошти для лікування Нікіти можна переказати:
Гривневий рахунок відкритий в Приватбанку - 4149497812495283 на ім’я Вощинар Вікторія Юріївна.
Рахунок в євро відкритий на ім’я VOSCHINARVIKTORIJA. Банк отримувача – PRIVATBANK, SWIFTCODE: PBANUA2X. Банк-кореспондент: CommerzbankAGFrankfurtamMainGermany. SWIFTCODE:COBADEFF. Рахунок Банка-отримувача в Банку-кореспонденті: асс № 400 8867004 01.ACCOUNT – 5168742315851042.IBAN – UA283052990005168742315851042.
Номер тел. Вікторії - 0992443880

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...Залишити Коментар