Балога втратив останній русинський «козир» перед Києвом (відео)

березня 16 / 2015
Балога втратив останній русинський «козир» перед Києвом (відео)

Відомий закарпатський політик Віктор Балога остаточно втратив останній русинський «козир» перед Києвом. Русинський рух на Закарпатті, він більше не практично контролює навіть у своєму рідному місті Мукачеві. Проведений у минулу суботу у Мукачеві «з’їзд» русинських організацій , для «картинки» російським ЗМІ де було заявлено про вимоги автономії Закарпаттю, яскравий тому доказ.

Віктор Балога на своїй сторінці у Фейсбук заявив : « Українська правда порадувала адекватністю. Поставили новину з заголовком "На Закарпатті русини провели з'їзд. Хочуть автономії та "діалогу" з Києвом".
Я коли її побачив, аж здригнувся. Відкрив, почитав - виявилося, це прекрасний зразок російської пропаганди, фейк передрукований з посиланням на об'єктивну і незаангажовану агенцію ТАСС. Головний спікер і ньюзмейкер - московський заручник, "лідер русинів" Гецко, який боїться з'явитись на Закарпатті, бо тут його з нетерпінням чекають справжні, а не фейкові русини, які хочуть навчити його любити Україну.
З таким самим успіхом, можна передрукувати з посиланням на ТАСС заяви російських пропагандистів про знущання над епілептичними пенсіонерками.
Я, звичайно, не журналіст і не мені вказувати на професійні стандарти. Але зараз хтось почитає цю "новину", вона потрапить в сюжети на телебачені, а завтра будемо мати неприємності на рівному місці. Тому, до журналістів одне прохання - виправити цю помилку і на майбутнє просто перевіряти інформацію
».

У той же час схожу заяву зробив його «підопічний» русин депутат Закарпатської обласної ради Євгеній Жупан, що ніякого з’їзду русини Закарпаття 14 березня не проводили, звернень чи заяв не приймали і автономії не вимагали.

Як пояснять Балога та Жупан проведення засідання русинів у «Русинському домі» екс-депутатом міської ради, від партії «Єдиний Центр» Владиславом Лецовичем поки,що достовірно не відомо.

Факт той, що «з’їзд» русинів під відеокамери російських ЗМІ, був проведений і Віктор Балога своєю заявою, або збрехав, або таємно підігрує Москві.
Юрій Русин.

Від редакції: Назвати з'їздом русинів засідання однієї русинської громадської організації не можна, але сам факт того, що Балога про це не знав дійсно говорить про те,що Русинський рух він більше не контролює.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
О. Бэндэр
16 березня 2015 10:37

Собрались старые пердуны и требуют, чтобы их признали и денег выделили из бюджета. Им глубоко насрать на нищих селян и их беды. Ай бо русину.


vfhec,rf
16 березня 2015 14:43

для О.Бэндер: підтримую на всі 100%.


не ец
16 березня 2015 16:58

Дав би Бог оби уже нич Балога не контролював, бо уже доста ся наконтролював, же сьме у більшості своїй жебраками стали! Слава Ісусу Хресту!


yt hecby
17 березня 2015 17:42

у мене питанная: 1. Коли це все було знято? 2. Чому автори відео не показали нікого крім "президії"?


munkach54
17 березня 2015 18:10

Європейська цівілізація є основана на Хрeстіянстві. Славяни Європи офіціально ся числять частинов хрeстiянської Європи од року 863, коли святі братья Кирил и Мефодій на позвання князя Растіслава Великої Моравії зачали ширити Христіянство восточного обряду и писомництво на теренах Великої Моравіі якої частинов бола ай типирішне Закарпаття. В Центральній Європі традіції Кирила и Мефодія непреривно, до днишнього дня, русини як єдині, удержали сисі традіції, а не словаки, чехи, поляки, які дуже скоро ся латинізовали. Не лем православні ай греко-католики Галиччини не принадлежать прямо к Кирило-Мефодієвським традіціям, як русини в центральній Європі які принадлежать к історичній Мукачевсько-Ужгородській епархії (sui juris). Греко-католики (ГК) Галиччини принадлежать к традіціям святого Володимира Київської Русі, а не пріамо к Кирило-Мефодієвським христіянським традіціям. Зато святий отець папа римський Francisco з Ватікану поздоровляв архиєпископа Сватослава (Шевчука) Української ГК с 1025 рочним праздником святого Володимира, а грекокатоликів Центральної Європи в том числі ай русинів святий отець Francisco поздоровляв с 1150 рочним праздником святих братів Кирила и Мефодія.
О. Бэндэр, vfhec,rf , yt hecby чого хочете вимазати з історії Центральної Європи 125 років Христіянських традіцій славян? Українці, які ви європейці, кидь се ви робите на Закарпатті? Запамятайте субі, русини зачали христіянські традіції в 863 році, а ви українці в 988 році.
Слава Ісусу Хресту!


голос народа Подкарпаття
21 березня 2015 19:35

най си мікула (жалива) у ґаті дрище, бо нияка брихня му не поможе. Лоці Лецович є дуже пурядным - солідным -, як і др. Йенö Жупан, чоловіком, котрых русины Пудкарпаття пуддержувут.. И, лем не много іще почекай мікуло, усьо май интересноє, що касаєся русинüв іще є у переді.


старим пердунам Подкарпаття
21 березня 2015 20:54

Лоці Лецович - старий дідо з признаками старческого маразму. Сись старий пердун нікому із молодьожі не інтересний.


голос народа Подкарпаття
22 березня 2015 14:24

"Лоці Лецович - старий дідо з признаками старческого маразму. Сись старий пердун нікому із молодьожі не інтересний."

тым баранам, кутрі сесе писали: уд такых туманув, ги кой ты молодьожь ся точно нич не научит, бо каждый серед молодьожи знає, ош ты ани єнного языка не знаєш, за своє житя сь ани єнну книжку не прочитав, світа сь ниґда не відів, за усьо житя сь ся ніякому фаху не научив , бо ты незґрабный, тулько із тя хосна, ги із козла молока, цыть мікуло тай мувчи.


старому пердуну із Осоя
22 березня 2015 15:38

Што, свинча осойськоє, завізжалось? Рагулю темний, іди проспися.


попередньому дописовачеві:
23 березня 2015 02:19

.
кить бых ись быв баран аводь бык, та быв бы із тя великый хосен, бо і із барана, і із быка мош мати дуже файноє мнясо, айбо біда у тому, що ты цап, а уд цапа мнясо вунячоє.


старим пердунам Подкарпаття
23 березня 2015 14:18

Іван Петровцій - старий дідо з признаками старческого маразму. Сись старий пердун нікому із молодьожі не інтересний.


горному козлу Карпат
23 березня 2015 21:56

У Петровция не старческий маразм, а хуже - старческое слабоумие.


Залишити Коментар