Балога втратив останній русинський «козир» перед Києвом (відео)

березня 16 / 2015
Балога втратив останній русинський «козир» перед Києвом (відео)

Відомий закарпатський політик Віктор Балога остаточно втратив останній русинський «козир» перед Києвом. Русинський рух на Закарпатті, він більше не практично контролює навіть у своєму рідному місті Мукачеві. Проведений у минулу суботу у Мукачеві «з’їзд» русинських організацій , для «картинки» російським ЗМІ де було заявлено про вимоги автономії Закарпаттю, яскравий тому доказ.

Віктор Балога на своїй сторінці у Фейсбук заявив : « Українська правда порадувала адекватністю. Поставили новину з заголовком "На Закарпатті русини провели з'їзд. Хочуть автономії та "діалогу" з Києвом".
Я коли її побачив, аж здригнувся. Відкрив, почитав - виявилося, це прекрасний зразок російської пропаганди, фейк передрукований з посиланням на об'єктивну і незаангажовану агенцію ТАСС. Головний спікер і ньюзмейкер - московський заручник, "лідер русинів" Гецко, який боїться з'явитись на Закарпатті, бо тут його з нетерпінням чекають справжні, а не фейкові русини, які хочуть навчити його любити Україну.
З таким самим успіхом, можна передрукувати з посиланням на ТАСС заяви російських пропагандистів про знущання над епілептичними пенсіонерками.
Я, звичайно, не журналіст і не мені вказувати на професійні стандарти. Але зараз хтось почитає цю "новину", вона потрапить в сюжети на телебачені, а завтра будемо мати неприємності на рівному місці. Тому, до журналістів одне прохання - виправити цю помилку і на майбутнє просто перевіряти інформацію
».

У той же час схожу заяву зробив його «підопічний» русин депутат Закарпатської обласної ради Євгеній Жупан, що ніякого з’їзду русини Закарпаття 14 березня не проводили, звернень чи заяв не приймали і автономії не вимагали.

Як пояснять Балога та Жупан проведення засідання русинів у «Русинському домі» екс-депутатом міської ради, від партії «Єдиний Центр» Владиславом Лецовичем поки,що достовірно не відомо.

Факт той, що «з’їзд» русинів під відеокамери російських ЗМІ, був проведений і Віктор Балога своєю заявою, або збрехав, або таємно підігрує Москві.
Юрій Русин.

Від редакції: Назвати з'їздом русинів засідання однієї русинської громадської організації не можна, але сам факт того, що Балога про це не знав дійсно говорить про те,що Русинський рух він більше не контролює.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...