Закарпатці заробітчани повертаються з Росії додому ні з чим

березня 08 / 2015
Закарпатці заробітчани повертаються з Росії додому ні з чим

За інформацією нашого видання, багато закарпатських заробітчан,які виїхали на заробітки до Росії повертаються ні з чим. З слів наших заробітчан в Росії повертаються часи коли наших (і не тільки наших – ред.) робітників після виконання робіт тупо «кидають» не виплачуючи їм зароблені гроші.

Заробітчани також стверджують,що роботи навіть в Москві та Санкт-Петербурзі практично немає роботу мають тільки ті хто «закріпився» на ній у попередні роки.

Зараз заробітчани думають, як отримати можливість виїхати на заробітки у країни Західної Європи,Канади, Австралії, або навіть Латинської Америки.

«Ми мали надію, що український уряд та Президент України виконає своє обіцянки на Майдані і ми,як і молдавани отримаємо можливість без віз їхати у Шенгенську зону, але нас у черговий раз обманули,як це було в часи Помаранчевої революції. Зараз у нашому селі сидить дома майже 70% чоловіків та чекають,що буде далі» - заявив нашому виданню один із заробітчан.

Нагадаємо, що віками закарпатці не мали достатньо роботи у себе на Батьківщині та виїжджали у чужі країни на заробітки, такі часи і зараз не змінилися, а роботу знайти стало,ще важче.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа
1
8 березня 2015 16:42

Гнати треба исю власть бо устанемеся без России и без хліба по16 гр


серго
8 березня 2015 17:08

ПОВНА БРЕХНЯ МАЮ ВЕЛИКЕ КОЛО ЗНАЙОМИХ.ЯК РОБИЛИ ТОГО РОКУ ТАК ТЕПЕР ТОЖЕ ВСI ТУТ НА РОБОТI.АДМИНЕ ВИ ХОТЯ-БЫ КОНТРОЛИРУЕТЕ ЩО ЗА БРЕД ИНОГДА У ВАС ПИШУТ ?


Заробітчанин
8 березня 2015 18:58

Правду пишуть! Підіть в Міграційну службу та побачите скільки нашого брата робить собі нові паспорти! Щоб поїхати у Європу або Америку.


Огурок
8 березня 2015 22:49

Чоловіки сидять у селі і чекавуть што буде дале!!!!
Чекайти йобнуті русины до страшного суду!
Манна на вас упаде!
Типирь нійдете на майдан?
Чекаєте?
:)))))))
Но чекайте , чекайте!
З моря погоду.


Хустянин
9 березня 2015 21:48

Заробітчати пойте гет у Америку там повно роботи плюнте на ото Росію бандітську я там робив у Росії 8 років вроді ібуло нормалоно так собі но ти там все хохляра а в Америці ти чоловік а не обєкт іздіваніє.Но всюди є братки но в Росії 90 проценту а в Америці 2 проценти но одно що далеко но як ідеш на три місяці мінімум то і можна заробити і нежуритися там уже повно наших


LOGIKA
10 березня 2015 09:47

Чому сидіти? У зону АТО, на Донбас країну захищати! Якщо можуть працювати - зможуть і воювати!


хуст
10 березня 2015 19:04

правильно най ідуть воювати уті кого янукович неусттроював.


дмитро
13 березня 2015 18:22

брехня написана де ви виділи аби заробітчанин уповів правду нігда шуга нич не заробив лем усе маєся май добре так што гребані маскалі лем не платять нікому нич.як платили так і платять а ко пропив то каже што не уплатили.


Іван
16 березня 2015 15:02

Напів правда


Сергій
20 березня 2015 11:01

Я вже 14 років роблю в Москві.знаву таких люди шо
чим сів у автобус чи поїзд та ледве уйде а то бывать шо треба уносити.І так проводять половину часу.а дале як іде домі та зичить уд хлопців оби з пустими руками ід дітям не йшов.і таких дуже много.


Залишити Коментар