Закарпатський активіст звинувачує Порошенка у невиконанні своїх обіцянок

січня 21 / 2015
Закарпатський активіст звинувачує Порошенка у невиконанні своїх обіцянок

"КРІПАКИ" - ВСЕ ПРОПАЛО!
Інтернетом "гуляє" відео, як пАрАшенко звинуватили в безпорядках в Україні! Захисники людини, яка ЗА ВЕСЬ ЧАС ПРАВЛІННЯ В УКРАЇНІ, тільки те і робить, що лобіює інтереси ОЛІГАРХІВ, розпочали говорити, що це провокація Росії, так-як там чути, російські "матерні слова"!
Давайте задаме запитання самі собі, А ЩО ЗРОБИЛОСЬ ДОБРОГО З ЧАСУ, КОЛИ ОБРАЛИ "ОДНОТУРОВОГО"? Ми стали краще жити, в нас, ЯК ОБІЦЯЛОСЬ, закінчилась війна, СТВОРЕНІ нові робочі місця, окрім, як ВБИВАТИ ОДНІ-ОДНИХ та "патріотам" волон-ТИРИТИ, в нас нема корупції, в нас військовий стан і так далі, де нема кінця звинувачень в сторону пАрАшенка, як ГАРАНТА ЗАКОННОСТІ УКРАЇНИ! Яка законність, коли бюджет прийняли порушуючи всі закони, які САМІ І ПРИЙМАЮТЬ, а ГАРАНТ не ветував, а підписав!
Зараз нова хвиля мобілізації, під лозунгом - КРІПАКИ - ВСЕ ПРОПАЛО! Ідіть вбивайте одні-одних, а Я буду продовжувати заробляти на цьому, але і спритним дам волон-ТИРИТИ, не моє, так можете, головне, щоб продовжували працювати та підтримувати ХАОС НАРОДНОЇ ДУМКИ!
Скільки можна продовжувати обманювати свій НАРОД, який гордо себе називає - ПІСЛЯ "РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ" - ВІЛЬНИМИ КРІПАКАМИ!
Я проти війни, а за мирне врегулювання конфлікту, але щоб ВІДКРИТО ЗНАТИ ВИМОГИ ВСІХ СТОРІН!
Який НАРОД, така і Слава про Україну!

Написав на своїй сторінці у Фейсбук закарпатський громадський активіст Іван Данацко.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...