На Закарпатті хочуть провести всеукраїнський з'їзд Русинів

січня 10 / 2015
На Закарпатті хочуть провести всеукраїнський з'їзд Русинів

ПРОПОНУЮ ЗРОБИТИ З'ЇЗД РУСИНІВ УКРАЇНИ!!!
На території Закарпатської області, завдяки подіям останніх років, стало непопулярно розвивати тему, яку продовжують нагнітати нездорові сили із-за кордону. Так звідти постійно чути сепаратиські заклики, які тримають в напрузі населення України та Закарпатської області.
Під час подій на Майдані та зараз в зоні АТО, поруч з українцями, росіянами, білорусами, грузинами, армянами і багатьма іншими національностями, приймали та приймають активну участь і побратими національності - РУСИН!
З метою стабилізації ситуації в Україні та Закарпатській області - ПРОПОНУЮ ЗРОБИТИ З'ЇЗД РУСИНІВ УКРАЇНИ!
На з'їзді обрати голову Русинів України, двох заступників та секретаря.
В зв'язку з розрішенням керівництвом Закарпатського СБУ, розвішувати на державні будівлі поруч з прапором України, прапори інших держав та територіальних громад, також пропоную вирішити питання з розвішенням Русинського прапору на будівлі Закарпатської обласної Ради, на міських і районних та селищних радах краю, де компактно проживають разом з українцями, росіянами, угорцями, руминами, словаками та іншими, І МИ - РУСИНИ
З'їзд пропоную назначити на 10.00 годину Київського часу 14 січня 2015 року, в приміщенні Закарпатської обласної ради, збудованому під час, коли Закарпаття входило в Підкарпатську Русь, на свято Нового Року за старим стилем і свято Василя, а також підняти питання про святкування Русинського прапору в цей день.
Слава Україні!

Написав на своїй сторінці у Фейсбук громадський активіст Іван Данацко.

Нагадаємо,що на Закарпатті з 12 по 14 липня 2013 в Ужгороді та Сваляві пройшов 12-тий Світовий конгрес русинів у якому прийняли участь представники 9-ти іноземних країни де русини визнані,як національна меншина. Цікавим фактом є то, що в роботі конгресу русинів не брали участь представники русинів, які живуть в Росії.

Новини Закарпаття
Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...