На Закарпатті хочуть відмовитися від квітів на 1 вересня на користь лікування хлопчика

серпня 30 / 2021

Вчителі загальноосвітньої школи в селі Лазещина на Рахівщині вирішили цьогоріч на 1 вересня обійтися без квітів. Замість цього гроші передати родині Павлика Мотички, який потребує лікування від спінально-м’язевої атрофії (СМА). Повідомлення про це з’явилось на сторінці Лазещинської загальноосвітньої школи в мережі Facebook.

"Суть акції полягає в тому, щоб 1 вересня замість квітів подарувати посильну суму на лікування Павлика Мотички від СМА. Давайте всі разом допоможемо, адже ми з вами велика команда", – йдеться в повідомленні.В коментарі виданню "Суспільне" одна з вчителів школи, яка побажала залишитися інкогніто, розповіла: ініціатива пішла 27 серпня з відділу освіти та від групи волонтерів.

"Плануємо на 1 вересня поставити скриньку при вході, куди теж можна буде вкинути кошти, а потім усе одним платежем перекажемо батькам хлопчика", – сказала жінка.

Раніше повідомлялось, що заради порятунку маленького Павлика Мотички 2437 людей взялися за руки і створили на берегах річки Уж найбільший замкнутий ланцюг.
Категорія : Голос Народа


Залишити Коментар