Боротьба за справедливість: Яблуком роздору став міліративний канал

серпня 13 / 2021
Боротьба за справедливість: Яблуком роздору став міліративний каналВже 8 років триває боротьба за справедливість в селі Баранинці. Яблуком роздору став міліративний канал, рух води по якому заблокували засипавши дамбу.

Міліративний канал навколо земельної ділянки в селі Баранинці зроблений ще в 1980 роках. На той час землі ще були колгоспними. Коли почалося розпаювання земель в 1991, ділянки, що були оточені цим каналом розподілили між мешканцями села, кожен отримував землю поближче до свого будинку.

Ця дамба не дозволяє скупченню води проходити далі по каналу. Тому вона накопичується виключно на території ділянки пана Петра та його сусідів. За словами пана Петра голова Баранинської ТГ пообіцяв розрити дамбу. Таким чином розрішилася б проблема з підтопленням прибудинкових територій. Невдовзі чоловік звертався і до поліції.

Його заяву зареєстрували, але активних дій з боку жодного органу так і не відбулось. Мешканці села скаржаться, що за роки вода нанесла багато шкоди, насадження зігнили, з’явилася цвіль, яка жахливо смердить.

Здавалося б вирішення проблеми очевидне – розрити дамбу, щоб вода могла протікати по всьому каналу. Наразі люди залишаються з проблемою наодинці. Допомоги їм так ніхто і не надав. Хоча вирішення проблеми полягає в найпростіших рішеннях.

Категорія : Голос Народа


Залишити Коментар