Контролери "Закарпаттяобленерго" фальсифікують показники електролічильників ужгородців

травня 03 / 2021
Час від часу зустрічаємо дописи з обуренням щодо обрахунків в магазинах, шахрайства у побутовій сфері. Цей негатив накопичується нашою нервовою системою, здоров'я явно не додає.
Особливо дратує безмежна фантазія шахраїв.
Все нові й нові способи залізти в нашу кишеню. Особисто зіштовхнувся ще з одним.
Апетити енергетичних компаній відомі. Та межі їм нема.
Контролери Ужгородського міського РЕМ ПрАТ "Закарпаттяобленерго" фальсифікують показники електролічильників ужгородців.
Так, в одному з багатоповерхових будинків міста внутрішньо домовий відеонагляд зафіксував контрольний запис контролером показників о 13 год 06 хв 29 квітня 2021 року. На сайті ж, що веде облік та білінг для компанії "Закарпаттяобленерго", зафіксовані контролером в цей час показники записані датою 1 травня 2021 року. Змінити їх вже 1 травня на фактичні абоненту не можливо.
Таким чином у цьому конкретному випадку Ужгородський міський РЕМ ПрАТ "Закарпаттяобленерго" перекинув 25 кВт·год спожитої абонентом електроенергії з квітня на травень, де вже інша ціна. Здогадайтеся з трьох разів, на чию користь різниця в оплаті, що виникає в результаті таких дій. Помножте на такі ж записи щодо інших споживачів.
Юристи можуть дати чітку кваліфікацію скоєному. В мене ж проситься відоме "мелочь по карманам тырить". Правда, пенсіонерам і не дріб'язок. Але якщо хоч один енергетик голодує, пенсіонери поділяться останнім хлібом. Так виховані.
Я теж поділюся. Приходьте, сегіні.
Александр Герешко
Категорія : Голос Народа


Залишити Коментар