“Твій тато у реанімації”: у Виноградові 11-річна дівчинка віддала шахраям 5 тисяч гривень — СОЦМЕРЕЖІ

травня 01 / 2021

Інцидент трапився, 29 квітня у місті Виноградові. Про прикру історію повідомила Olga Onyschuk в одній із місцевих спільнот у соціальній мережі Фейсбук.

Жінка розповіла шокуючу історію своєї знайомої. Ольга розповіла, як аферисти виманили гроші у 11-річної дівчинки буцімто на лікування батька, який потрапив в автокатастрофу і потребує негайного лікування.

“Доброго дня всім! Хочу попередити матусь про “нові-старі” види шахрайства.

Сьогодні знайома повідомила просто шокуючу історію. Її племінниці, якій 11 років, подзвонив невідомий номер, чоловік назвався лікарем і сказав, що тата дитини збила машина, він у важкому стані та зараз у реанімації, треба терміново операція, а мама (його жінка) не бере тел. Чи знає мала де лежать гроші, вона сказала “так”. Через 10 хв вже приїхав “лікар” і взяв 5 тис. на лікування тата.
Дитина навчена, що неможна відкривати чужим, дуже самостійна дівчинка, але її дуже настрашили тою історією.

Коли викликали поліцію, їм повідомили, що це нова “схема”. Гроші то таке… Але дитина так плаче, що сил нема… Дівчинка просто в шоці. Тут дорослі ведуться на такі” казки”, а це дитина малолітня.

Будьте обачні, поговоріть з дітьми, що в жодному разі не можна чужим дядькам, тіткам розказувати, чи є гроші, золото вдома. Чи знають вони, де зберігаються вони, а тим більше не можна нікому то віддавати!

І ОБОВ’ЯЗКОВО передзвонити мамі, татові та запитати та розказати про подібні “підозрілі дзвінки”, – розповідає Ольга у своєму дописі.
Категорія : Голос Народа


Залишити Коментар