Розбійний напад на гірськолижний курорт. Вигідний конфлікт? (Відео)

січня 13 / 2021


Цієї суботи у фейсбуці на сторінці гірськолижного курорту Красія з’явилося повідомлення про розбійний напад на комплекс. Вже в коментарях «випливло», що непроханими гостями були жителі населеного пункту.

Що стало причиною конфлікту та чи вдалося його залагодити знають наші журналісти. В суботу на офіційній сторінці Красії у фейсбуці з’явився допис. Зазначалося, що група молодиків з більш ніж 40 осіб вчинила розбійний напад на працівників комплексу та відвідувачів. Впродовж дня “візитери” перешкоджалидіяльності комплексу, погрожували фізичною розправою та навмисне втручалися в роботу комплексу, псуючи обладнання. Голова Костринськогої ТГ каже, що людей підбурили до таких дій.

На його думку серед протестувальників були певні особи яким конфлікт вигідний, однак більшістю просто зманіпулювали. Тим не менше, поліція на порушників відкрила кримінальне провадження.

Для того аби вирішити ситуацію, що склалася, наступного дня власники комплексу, місцеві жителі, керівництво ОТГ та області зібралися на зустріч. Наразі тут працюють над юридичним оформленням цих домовленостей. Власне, до ситуації, що склалася, призвели як раз непрописані свого часу і не затверджені права і обов’язки сторін. На думку туризмознавців таких бунтів на Закарпатті, як раз через юридично не укладені договори між сторонами, варто чекати й в інших районах області. Варто пам’ятати, що над промоцією нашого краю працює не одна людина.

Ця робота триває не один рік і зважаючи на конкуренцію залучити туриста до нас дуже непросто. Разом з тим, після подібних інцидентів відвідувач не хоче до нас їхати. А це величезні матеріальні збитки і зведена нанівець робота людей, які роками залучають на Закарпаття туристів.
Категорія : Голос Народа


Залишити Коментар