Доставка здорового харчування по Ужгороду – «Food.varysh»

жовтня 26 / 2020
Доставка здорового харчування по Ужгороду – «Food.varysh»
Не лише смачно та корисно, а й зручно. В Ужгороді працює заклад громадського харчування «Food.varysh», який пропагує здорову їжу з відсутністю трансжирів, шкідливих домішок, цукру та підсилювачів смаку. З першого дня відкриття пані Наталія постійна клієнтка.

Наталія

постійна клієнтка

Я обираю кожного дня комплексний обід: і салат, і суп, а іноді і десерт, і друге. Щодня, іноді навіть приходжу на ланч. Немає таких страв, які б мені не подобались. Кожного разу мені подобається, що вони придумовують щось цікаве, в них такі незвичні страви, як для швидкого харчування – це класно.

До розробки меню долучилась ціла команда спеціалістів: лікарі-ендокринологи та дієтологи.

Ольга ОЛЕКСИК

лікарка-ендокринолог

Наші спеціалісти, дієтологи, ендокринологи, долучились до розробки меню і до рекомендацій у закладі «Food.varysh», який складає програми для схуднення, для людей, які мають підвищену вагу, для спортивного харчування, для людей, які хочуть підтримувати здоровий спосіб життя і не поправлятись, для людей, які мають хронічні захворювання, такі як цукровий діабет.

У закладі розроблено 6 програм харчування та 20 варіантів обідів на кожен день тижня. Та за словами дієтолога Ірини Тодорової, найчастіше замовляють меню для схуднення.

Ірина ТОДОРОВА

Дієтолог

Так, в нас є дві програми. Перша програма – це програма схуднення 1200 калорій жінки, 1400 калорій чоловіки. А також програма стабілізації, відповідно – 1600, 1800 ккал. Там прописаний 5-разовий раціон харчування, в який ми включаємо білки, жири, вуглеводи. Це все прописано. Людина отримує 5 пакуночків з їжею. Є папірець, на якому розписано всі поживні цінності кожної страви. І, дійсно, це буде збалансоване харчування, яке людина буде отримувати і знати, в який час його треба їсти.

Віктор МАЛЕЦ

шеф-кухар

Всі якості, які лише є в їжі, вони зберігається повністю. Тому що з духовки вона одразу потрапляє на охолодження в шокову заморозку. Там охолоджується, пакується, відкладається в індивідуальні ланч-бокси, в сумки, в холодильник, закривається, і все. Вранці кур’єр приїжджає, розбирає сумки з маршрутним листом, з позначеним маршрутом і часом, куди, як і кому. Завозить, віддає, вклоняється, каже «Смачного» і йде собі з Богом.

Чаклує на кухні закладу шеф-кухар Віктор Малец. Який вміє не тільки смачно приготувати, а й смачно подати страви.

Віктор МАЛЕЦ

шеф-кухар

Є два варіанти меню. Перший варіант – це для загалу, так звані, обіди. Які можна побачити в нас на дошці – це для загального меню. Але в нас також є спеціальне розроблене меню за допомогою лікарів-дієтологів, розрахована по калоріях, по складу, по продуктах і навіть по виробниках.

Нерідко наш щоденний раціон харчування перетворюється на банальні перекуси, які не лише створюють дискомфорт, а й призводять і до більш серйозних наслідків. Тому варто обирати здорове харчування, здорові продукти та збалансований раціон.
Категорія : Голос Народа


Залишити Коментар