Уявний ремонт: В Мукачеві люди скаржаться на бездіяльність влади (відео)

жовтня 16 / 2020
Роки благання про нормальні умови життя, роки обіцянок від чиновників.

Але й досі від слів до конкретних кроків справа так і не дійшла. Жителі вулиці Великогірна, що у Мукачеві скаржаться на бездіяльність влади, кажуть вони наче відірвані від світу і нікому до їхніх проблем діла нема. Люди кажуть, терпіти вже нема сил.

Куди тільки не зверталися та все марно. В період інтенсивних дощів тут утворюються суцільні озера. Автомобілі застрягають, діти не мають змоги дістатися до навчальних закладів.

Ні звичайні благання, ні мирні протести, ні офіційні листи у міську раду або звертання до працівників муніципальної міліції не допомагають. П. Андріана каже, міський голова Андрій Балога особисто під час зустрічі з громадою обіцяв, вулиця буде відремонтована. Однак час пройшов, дорога й досі вкрита ямами та калюжами.

Та найбільше обурило місцевих те, що мер офіційно на сайті міської ради відзвітував про завершення ремонтних робіт на вул. Великогірній та ще кількох сусідніх, які також ніколи асфальту не бачили.

Люди додають, відсутність асфальтного покриття та каналізаційної системи не єдина проблема місцевих. Діти змушені діставатися до навчальних закладів пішки, адже громадський транспорт сюди не їздить. Немає тут навіть пішохідних переходів, аби безпечно перетнути дорогу.
Категорія : Голос Народа


Залишити Коментар