Помер правлячий єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік

липня 15 / 2020
Помер правлячий єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік
Про смерть владики повідомило Радіо Марія. Про це ж пише спільнота «Греко-католицьке Закарпаття» в соціальній мережі Фейсбук.

Сьогодні ввечері, 14 липня, на 68 році життя пішов у вічність правлячий єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Мілан Шашік.

Як повідомляє офіційний сайт МГКЄ, ще 12 липня владика Мілан Шашік очолив Літургію у з нагоди храмового празника Апостолів Петра і Павла у с. Верховина Бистра Великоберезнянського району.Детальніша інформація про причини та обставини смерті владики наразі відсутня.

Владика Мілан Шашік очолював Мукачівську греко-католицьку єпархію як Апостольський Адміністратор від 12 листопада 2002 року, а 17 березня 2010 владика Мілан був призначений правлячим єпископом-ординарієм.

Народився 17 вересня 1952 р. в Словаччині. Після закінчення школи вступив до Згромадження Місіонерів, вивчав філософсько-богословські предмети в Братиславській семінарії, і в 1976 році прийняв священиче рукоположення. Виконував різні душпастирські обов’язки а також відповідальні служіння в Згромадженні. Після навчання у Римі, де здобув ліценціат з богослов’я духовності, протягом шести років працював в Апостольській Нунціатурі в Києві, а також душпастирював на Закарпатті. Після призначення Апостольським Адміністратором Мукачівської греко-католицької єпархії, 6 січня 2003 року владика Мілан Шашік отримав архиєрейське рукоположення з рук Папи Івана Павла ІІ.
Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...Залишити Коментар