На Рахівщині через закриття лікарні люди грозяться перекриттям дороги та страйком

лютого 26 / 2020
На Рахівщині через закриття лікарні люди грозяться перекриттям дороги та страйком
Терапевтичне відділення №4КНП Рахівської районної лікарні яке знаходиться у селі Видричка закривають! Всім медсестрам, лікарці та іншим працівникам вручили заяви на звільнення з 3 березня.
На даний час у вві ділені 12 койок і всі зайняті хворими, тут лежать люди з Розтоків, Видричка,Богдан, Луги, та навіть з Бичкова, більшість із них старенькі пенсіонери. Через скорочення 15 осіб залишається без роботи, а загалом на Рахівщині планують скоротити 140 медичних працівників.
Жителі Богданської долини та інших сіл страшенно обурені бо через закриття лікарні їм доведеться добиратися до Рахова по 15 кілометрів, а це у віці деякі й в 90 років.
Також йде мова про закриття і швидкої, нагадаємо найближчі медичні установи розташовані за десятки кілометрів, тепер швидку доведеться чекати годинами, це якщо вона взагалі прийме виклик, або людина доживе до прибуття.
Зараз жителі Рахівщині дуже збудуражені, адже не розуміють куди викинуть хворих, на вулицю? А також залишуться без медиків та медсестер які надають допомогу інколи й безкоштовно, а це уколи та крапельниці.
Зараз у фейсбуці активно обговорюють та складають план на поки що мирний мітинг проти закриття лікарні. Люди не розуміють як можна залишити їх без медичної допомоги?!
Новини Закарпаття
Категорія : Голос НародаLoading...
загрузка...