Ремонт доріг за супертехнологією (фото)

грудня 05 / 2019
Вулиця, 2,5 км якої “відремонтували” за супертехнологією, уже три тижні залишає відрізаними від цивілізації 12 сімей, які на ній проживають.
Ремонт доріг за супертехнологією (фото)
Ремонт доріг за супертехнологією (фото)
Ремонт доріг за супертехнологією (фото)
Ремонт доріг за супертехнологією (фото)
Ремонт доріг за супертехнологією (фото)
Ремонт доріг за супертехнологією (фото)

Інформацію та світлини оприлюднила користувачка Тетяна Когутич у соцмережі Фейсбук. Жінка стверджує, що в селі Лохово “болотяний експеримент” призвів до страшної ситуації, адже вулиця непроїзна. Люди ходять брудні пішки на роботу, діти в садок і школи . А найбільша біда в тому, що у вулицю вже три тижні не заїжджає сміттєвоз, люди непокояться, що сюди в разі чого не заїде ні швидка, ні інша термінова служба.

“Друзі, прошу розголосу!
До мене звернувся голова села Лохово в Мукачівському районі з приводу недоремонтованої дороги за новою супердешевою технологією, яку вирішили втілити тут в рамках експерименту ( а чи планово — хтозна) — пам ?’?ятаєте, я вам писала і виставляла фото про австрійський “болотяний експеримент” три тижні тому?
Експеримент, як ви вже зрозуміли — не вдався, але біда в іншому. Експериментувати вирішили на людях — адже вулиця, так і не перетворилася в тверде покриття, що, в принципі, було неважко спрогнозувати. Люди ходять брудні пішки на роботу, діти в садок і школи, машини лишають хто де поблизу , бо заїхати важко, машини годі відмити, ну й встрягнути можна.

Василь Левицький, голова села, говорить, що він особисто, та жителі вулиці Вакарова, яку занесли болотом і зробили непроїздною, уже тиждень оббивають пороги у мукачівській РДА — але наразі проблему на місцевому рівні вирішити не вдалося. В.о. голови РДА Андрій Данканич запевнив, що проблема вирішується — але того, аби вона вирішувалася, не видно, та й коли вирішиться — точно не зазначив.

Минулого тижня підрядник ще трамбував вулицю, але у ніч з неділі на понеділок підрядник забрав усю техніку, і каток , як вітром здуло. Та й той каток не міг зробити нічого вже на дорозі, бо він уже минулого тижня, коли йшов дощ, не вкатував глину — вона просто налипала і тяглася за ним. Якщо експериментувати , то таке треба було робити влітку.

Нас як сільську раду не запитували, чи хотіли б стати учасниками такого дорожнього експерименту — на вулицю просто три тижні тому нагнали техніку і почали роботи, на другий день до мене прийшов обласний екс-депутат Андрій Сербайло, який від області керував процесом разом із підрядником австрійською фірмою, з проханням допомогти із наданням техніки для розрівнювання та трамбування глини, яку вони вже завезли на вулицю. Зараз цей депутат не реагує на наші прохання завершити процес і зробити вулицю знову проїзною.
Підрядник ще минулої п’ятниці обіцяв людям на вулиці завезти поверх глини відсів , але в неділю вночі забрав техніку і його як вітром здуло.
Зі слів голови, люди розлючені і обіцяють, що коли до понеділка на цей дорожній колапс не буде реакції обласного керівництва (якщо районне вирішити не в змозі) — замовлять грейдер і просто зсунуть цю глину з тої вулиці на проїжджу частину, якою на роботу добирається весь люд — до траси, що веде на Мукачево чи на Ужгород. “Якщо ми не можемо їздити, хай усі потерплять” – кажуть.

“Відтак, ми просимо обласну владу зреагувати на ситуацію і виправити її якнайскоріше. Дорога, яку ремонтували за “глиняною” технологією- не комунальна , вона належить обласному автодору”, -додає голова села.
Ну я від себе теж додам — шановні можновладці, якщо ви хочете експерментувати, робіть це біля своїх дворів та будинків. А якщо бачите, що експеримент не вийшов — загладьте ситуацію. Не треба вважати людей за бидло і ставити перед фактом тільки тому, що вони живуть в селі і за замовчуванням мовчки стерплять. Ми з вами живемо в ХХІ столітті, і в селах давно не їздять на возах
Ось фото “дороги” , зроблені в неділю до снігу і те, як вона виглядає зараз” – пише авторка.
Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...