“Натрапили на неадекват”: у Берегові туристів зі столиці викинули з будинку

вересня 20 / 2019
“Натрапили на неадекват”: у Берегові туристів зі столиці викинули з будинку
Як закінчилось оздоровлення на Закарпатті, а саме у місті Берегово, в соцмережі розповіла киянка Яніна Ніколайчук.

За словами жінки, у Берегово вони приїхали з дитиною для оздоровлення на термальних джерелах. Житло на час відпочинку зняли за допомогою сервісу OLX. Втім, як зазначила у своєму дописі в одній з місцевих спільнот в соцмережі Фейсбук пані Яніна, після прохання виселитися з винайнятого на час відпочинку будинку на 2 дні раніше, їх, зі сплячою дитиною-інвалідом в одних піжамах просто викинули на вулицю. Також жінка зазначила, що під час інциденту отримала тілесні ушкодження, а чоловік, що виселяв їх з будинку погрожував фізичною розправою, постійно матюкався і принижував.

“Обращаюсь ко всем согрупникам! Хочу показать, как в Берегово относятся к отдыхающим, за чей счет живет почти весь город!Поехали оздоровить малую в Берегово на термоисточники. Сняли дом через ОЛХ. И нарвались на неадекват!!! Tomi Toni-герой данного видео! Сдал нам свой дом на Бидло (Музыкальная) 16. После просьбы выселиться на 2 дня раньше просто вышвырнул нас вчера со спящим ребенком-инвалидом в одних пижамах из снятого дома. Сломал 2 пальца, угрожал физической расправой, постоянно матерился и оскорблял. Помогите наказать и прошу максимального репоста!!!Хочу, чтобы все знали этих героев!!! Смотрите, что вытворяют!!! Деньги так и не вернули. Полиция заявления приняла! Вот их еще одно обьявление на ОЛХ. Обьявление о сдаче дома они уже удалили)))”, – сказано в дописі до опублікованих відео та фото.
“Натрапили на неадекват”: у Берегові туристів зі столиці викинули з будинку

Як зазначили сайту “ПЕРШИЙ.com.ua” у поліції інцидент і справді мав місце. Між власниками будинку і постояльцями виник конфлікт.

Правоохоронці на виклик відреагували належним чином. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група, факт правопорушення задокументували та відібрали пояснення в учасників інциденту.

Наразі Берегівською поліцією відповідну заяву від киянки внесено до ЄРДР, відкрито кримінальне провадження за статтею 125 (умисне легке тілесне ушкодження).

Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...