Мешканка Закарпаття хоче знайти злодія, якого засікла відеокамера (ВІДЕО)

серпня 18 / 2019
Мешканка Закарпаття хоче знайти злодія, якого засікла відеокамера (ВІДЕО)
Любителів легкої наживи в Мукачеві зафіксували камери вуличного відеоспостереження.

Про інцидент на своїй сторінці в соцмережі FACEBOOK повідомила користувач Zlatoslava Sarman.

Камери відеоспостереження зафіксували, як неподалік від будинку, біля якого скоїли злочин, зупиняється мікроавтобус. З нього вийшов чоловік, який, власне, потім і вкрав дерева. А коли зловмисник вже вкрав туї, то мікроавтобус під'їхав, чоловік сів у машину і поїхав.

"Сьогодні вночі біля будинку моїх батьків викрали .... ТУИ! Напевно з таким випадком вже зіткнулося чимало жителів нашого міста і не тільки нашого. Мені сумно і водночас страшно спостерігати за тим, куди дійде нахабство таких осіб (людьми, погодьтеся, їх важко назвати). Сподіваюся, що якомога більше людей побачать це відео і подумають над тим, чи варто озеленювати вулиці рідного міста, щоб потім такі «особи» нахабно крали їхні старання. Тим, хто все ж таки зважиться (або вже зважився) на такий благородний вчинок, прошу бути обачними, ваші країни теж можуть бути кимось «зіпсовані» ", - йдеться в повідомленні до відео.

Мешканка Мукачева хоче знайти злодіїв і навіть згодна віддячити за цінну інформацію: "P.S. Якщо хто може надати інформацію про автомобіль або дізнається« особа », прошу написати в особисті повідомлення. Анонімність гарантую та ще й дякую! Репоста вітається!
І не будьте «особами», будьте ЛЮДЬМИ! "

Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...