«Якщо не заплатимо, його кремують» — двоюрідний брат померлого у Відні 32-річного закарпатця Володимира Каналоша

липня 12 / 2019
«Якщо не заплатимо, його кремують» — двоюрідний брат померлого у Відні 32-річного закарпатця Володимира Каналоша
В австрійському Відні зупинилося серце музиканта 32-річного Володимира Каналоша із села Верхня Вижниця Мукачівського району Закарпаття. Там лікувався від туберкульозу.

Щоб привезти його тіло до України, потрібно понад 3 тис. євро — майже 90 тис. грн.

«Володя дізнався про хворобу 2014 -го. До лікарів звернувся пізно, коли вже мав четверту стадію туберкульозу. В Україні його лікували 3 роки, але безрезультатно. Тоді хтось розказав, що його можуть вилікувати в Австрії. Порадилися і вирішили, що має їхати. Перший раз лікувався там рік. Потім повернувся до України, бо йому треба було оформити якісь документи. Вдруге поїхав туди 6 місяців тому», — розповів кореспонденту Gazeta.uaдвоюрідний брат Іван Каналош.

«Лікарі давали 10 відсотків, що виживе. Але брат вірив у диво. Останні місяці відчував, що цього не станеться», — додав він.

Володимир Каналош — сирота. Був гітаристом. Давав концерти, виступав у кафе та ресторанах. Від цивільної дружини мав доньку 5-річну Анну.

«Щоб привезти тіло брата на Україну, потрібно заплатити Віденському похоронному бюро 3099,11 євро. На похорони потрібно ще 15 тисяч гривень. У нас немає таких грошей, тому просимо допомоги у всіх небайдужих. Хочемо поховати Володю по-християнськи. Якщо найближчим часом не зберемо цієї суми, його кремують», — сказав Іван Каналош.

Допомогти перевезти тіло Володимира Каналоша можна, переказавши кошти на карту його двоюрідного брата ПриватБанк 5168757376894020. Отримувач — Каналош Володимир Іванович.
Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...