«Жінки самі забирають заяви», - поліція про ситуацію з насильством у сім’ї на Закарпатті

листопада 23 / 2018
«Жінки самі забирають заяви», - поліція про ситуацію з насильством у сім’ї на Закарпатті
Ситуацію з насильством у сім’ї прокоментували закарпатські поліцейські та представники департаменту соціального захисту.
Як повідомили у поліції, після дзвінка постраждалого чи постраждалої вони намагаються протягом 5-10 хвилин прибути на місце і вилучити кривдника. Проте, постраждалий чи постраждала повинна написати заяву про вчинення правопорушення.

Законом передбачено, що всі провадження ведуться лише після заяви від постраждалого. Особу кривдника відразу беруть на облік як насильника. З ним обов’язково проводитиметься роз’яснювальна робота та профілактичні заходи. Проте, за словами старшого інспектора з особливих доручень Управління превентивної діяльності ГУ НП у Закарпатській області Іштвана Філіпа, часто жінки через декілька днів приходять і просять призупинити розгляд справи.

«Ми дуже просимо жінок не забирати заяви, оскільки кривдник, який не поніс відповідальності за свої дії, найімовірніше продовжуватиме робити те саме і потім», - зазначив старший інстпектор з особливих доручень Управління превентивної діяльності ГУ НП у Закарпатській області Іштван Філіп.

Як повідомили фахівці, за січень-вересень 2018 року в області зафіксовано майже 2 тисячі звернень до поліції, в яких фігурує проблема насильства. Більшість з них надійшли від жінок, проте є і такі, які подали чоловіки та діти.
Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...