На Закарпатті однокласники підсипали дівчинці віагру в напій (відео)

жовтня 23 / 2018
На Закарпатті однокласники підсипали дівчинці віагру в напій (відео)
Як повідомляють ЗМІ, у В.Ком'ятівській школі, що на Виноградівщині, під час уроків неповнолітній підкинули в чашку капучіно таблетку віагри.

Як розповіла Громадській організації "Народний контроль Закарпаття" учениця 10 "а" цієї школи Віра Д, на перерві між уроками вона із подружкою пішла до кафе, яке розміщене поруч із школою, купила капучіно та занесла в клас.

За той час, поки вона пішла за класним журналом в учительську і повернулася назад їй вкинули в капучіно таблетку Віагри. Не знаючи про наявність таблетки вона випила капучіно . І тільки після того, як вона вжила вказану рідину, хтось із її подружок сказав про те,що їй підсипали таблетку, - йдеться в повідомленні.

Зі слів неповнолітньої Віри, вона звернулася до медичного працівника АЗПСМ с.В.Ком"яти, яка їй надала першу медичну допомогу. Після надання медичної допомоги вона повернулася в школу, однак у неї боліла голова та ії нудило. Про дану подію вдома не повідомляла, думала що все минеться.Як повідомляють ЗМІ, у В.Ком'ятівській школі, що на Виноградівщині, під час уроків неповнолітній підкинули в чашку капучіно таблетку віагри.


Категорія : Голос Народа
учень
23 жовтня 2018 14:21

 шо йсе за клоун у білому калапі


Балога
23 жовтня 2018 22:48

Депутат Поляка В. брат


на замітку
24 жовтня 2018 08:27

 Сього клоуна звати Щубер. Бивший гаїшник короче повний мусор. Балога платит му за сяку роботу


Сусід
24 жовтня 2018 09:13

Щуберт пІ....ар кончений. Коли робив у міліції з каждого гроші вимагав і не малі. Колись йому хату його іменем обилляли ... Говном і то йому паровало, а тепер ходить як порядний чоловік усьо смітя у районі піднімаючи, правди добиваєся. Забив ко він був но люди добре помнять.


до сього
24 жовтня 2018 11:52

Його оболляли говном натуральним а овін обливає совесним гавном учителів особенно жінок Мозохіст конченийЩубере не ліпи звізду з молодої дури бо она обосрала брихньов сокласників лиш завто оби стати популярнов.У класі ни хочуть її відіти


Залишити Коментар