На Закарпатті однокласники підсипали дівчинці віагру в напій (відео)

жовтня 23 / 2018
На Закарпатті однокласники підсипали дівчинці віагру в напій (відео)
Як повідомляють ЗМІ, у В.Ком'ятівській школі, що на Виноградівщині, під час уроків неповнолітній підкинули в чашку капучіно таблетку віагри.

Як розповіла Громадській організації "Народний контроль Закарпаття" учениця 10 "а" цієї школи Віра Д, на перерві між уроками вона із подружкою пішла до кафе, яке розміщене поруч із школою, купила капучіно та занесла в клас.

За той час, поки вона пішла за класним журналом в учительську і повернулася назад їй вкинули в капучіно таблетку Віагри. Не знаючи про наявність таблетки вона випила капучіно . І тільки після того, як вона вжила вказану рідину, хтось із її подружок сказав про те,що їй підсипали таблетку, - йдеться в повідомленні.

Зі слів неповнолітньої Віри, вона звернулася до медичного працівника АЗПСМ с.В.Ком"яти, яка їй надала першу медичну допомогу. Після надання медичної допомоги вона повернулася в школу, однак у неї боліла голова та ії нудило. Про дану подію вдома не повідомляла, думала що все минеться.Як повідомляють ЗМІ, у В.Ком'ятівській школі, що на Виноградівщині, під час уроків неповнолітній підкинули в чашку капучіно таблетку віагри.


Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...