На Закарпатті шахраї викрали 4565 доларів — гроші на лікування хворого хлопчика (ФОТО)

липня 30 / 2018
На Закарпатті шахраї викрали 4565 доларів — гроші на лікування хворого хлопчика (ФОТО)
Про це в мережі повідомили рідні хворого Дмитра Палька із Берегова.

Невідомі особи пограбували сім’ю через електронну систему MBK-PORTMONE. Наразі йдеться про те, що шахраї викрали 4565 доларів.

Бабуся Дмитрика одразу ж звернулась із відповідною заявою до берегівського відділу поліції, а також до адміністрації банку «Ощадбанк»:

«Дорогі люди. Повідомляю Вам свій новий телефонний номер: (066) 49 89 776. Старий номер не дійсний.

Я була змушена змінити свій номер через злочин, який був вчинений вчора відносно Дмитрика і всіх нас. Ощадбанк не зміг забезпечити надійну безпеку коштам, які ми довірили цьому банку — вчора невідомі особи через електронну систему UKR KYIV MBK-PORTMONE списали з нашого банківського рахунку суму 4565,19 доларів + 30,66 доларів комісія банку, тобто разом у нас вкрали 4595,85 доларів.

Я відразу написала заяву у поліцію про вчинення злочину, а сьогодні зранку подала заяву до Ощадбанку із вимогою пояснень щодо шахрайського списання коштів з рахунку. Ми сподіваємось, що Поліція Берегівщини разом із Ощадбанком знайдуть злочинців, і що вкрадені кошти будуть нам повернуті.

Я довірилась ДЕРЖАВНОМУ Ощадбанк і була повністю впевнена у тому, що саме цей банк захистить і збереже гроші. Нажаль, шахраї обійшли безпеку банку.

Про хід слідства та про рішення Ощадбанку я Вам повідомлю, — написала жінка.
Категорія : Голос Народа


Loading...
загрузка...