Майже 4 з половиною тисяч перепостів: закарпатець вразив розповіддю про заробітки

липня 22 / 2018
Майже 4 з половиною тисяч перепостів: закарпатець вразив розповіддю про заробітки
Закарпатець Роман Ялч поділився своєю реальною історією про заробітки, що сколихнуло бурхливі суперечки в мережі.

«Написане нище довго збиралось і капнула остання капля. Взагалі, я обережно висловлюсь про політику, правих і лівих, війну і гроші.

Мені 25. Я молодий і повний сил чоловік. Про таких, принято казати — майбутнє України.

Та чомусь я не потрібний своїй країні. Їй не треба спеціалістів, робочих і людей науки.

«Я знімаю квартиру з дівчиною. Разом з комуналкою в місяць виходить приблизно 4 тис. грн. Це без їди, речей, відпочинку, маршруток по 4 грн. чи скільки вони там вже коштують, культурно — просвітницьких заходів і так далі…

Заробити на свою квартиру тут НЕ можливо!!! Тому приходиться знімати. Молоді люди, мусять працювати на 2 роботах, щоб просто не здохнути з голоду. Працював продавцем в магазині телефонів і кухарем в ресторані, грущиком апаратури і різноробочим, звукорежисером і піарщиком… Та й взагалі чого лишень не робив, а корито на словацьких номерах купити всеодно дуже важко. Оператор, фотограф, стрімер, журналіст та якийсь час навіть ведучий на телебаченні.

Ледве виплатив телефон. Бо навіть дурацьку мобілку не можу купити одразу. Треба брати кредит. Маю вищу освіту і мав би працювати за спеціальністю ні про що не думаючи та знову ж таки магістри, спеціалісти і робочі не треба моїй країні. А якщо і треба то за копійки… Середня зарплата реально складає 200$. Реальна середня зарплата, а не те, що ліплять по ящику.

Так от, я вирішив поїхати за кордон. Залишити свою сім’ю, кохану, друзів, знайомих і взагалі все своє. Короче роблю по 12 годин в другу зміну. Не важливо в якій країні і ким. Приходжу з такими ж заробітчанами вночі і ледве рухаю ногами і руками. Тут багато молодих хлопців, які мають дітей і теж знімають квартири. Хоча ми всі різні наші історії зводяться до одного — дітей не нагодуєш патріотизмом, жінці не купиш нічого за любов до своєї країни, а батькам не допоможеш байками про світле завтра.

Так от, я тут прочитав, що заробітчани мають платити податок… мов не важливо, де ти працюєш у нас чи в іншій країні. Ти громадянин України і ти маєш…
У мене питання — ви там часом не охуїли? Замість того аби зробити робочі місця і гідну зарплату, ви змушуєте людей виїзджати на заводи в жопу і відвучати себе там рабами, а в кінці просто збиваєте з них бабки? 20% !

Придумано не погано, але Хер вам! Не дам нікому ні копійки. Нехай хоть депортують і позбавлять громадянства. Нехай хоч сам презедент прийде мене зустрічати на кордоні. Чому я мушу робити десь, залишивши всіх своїх шоб вижити, а з мене просять податки? Чому найти роботу у сраній польщі чи чехії лекше ніж в моїй країні? Для того аби хтось забрав те, що я чесно заробив! І не я такий один. Повірте мені. Я багато де їздив і багато ким працював, але такого безпорядку не бачив ніде.

Кожен хоче кинути тебе і віджати. Майже всі мої друзі у Штатах, Бельгії, Голандії, Словакії і так далі…спочатку їхали туди просто заробити гроші і з грошима зробити бізнес. Хто шо — кафе, магазин, мийку… кожному своє. І знаєте що? Хер з них хто вернувся! Тому, що виявилось навіть, якщо ти маєш гроші і ти чесна людина, яка хоче чесно працювати і давати робочі місця іншим, в цій країні, треба відкашляти кожному спиногризу і в кінці кінців ти залишишся з дустом. При цьому всьому тебе держава, як підприємця ніяк не підтримує, а тільки вимагає. Саме тому всі вони з своїм бізнесом не тут, а за бугром. Думайте люди…

Для тих хто буде після цього посту бризгати спинним мозгом і пищати про зраду, проплачену публікацію чи антиукраїнські настрої пишу одразу — ідіть нахер!!! Сідайте в свої маршрутки за 4 грн, їдьте на гавні яке зветься автобусом на площу петефі де буде стояти красивий фонтан через пару років, а потім пройдіться по найдовшій у Європі алеї де у кожному смітнику буде пакет» - виразвився чоловік.
Категорія : Голос Народа
Зенон
22 липня 2018 11:45

Гірко, сумно , але істинна правда. За 27 років помінялося багато чого. Тільки відношення держави до власного народу не змінилося, хіба що в гіршу сторону, хоча, куди вже гірше?  Зато Андрієву роблять в лікарні піар.А- ййй-яй ліки дають безкоштовні. Та невже?


дохтор
22 липня 2018 12:40

Не сумуй дитино, ми кажемо Андрієв, розумiємо що "брехня", ми кажемо брехня, розумiємo що Андрієв. Ось i маємо то що бажали, за що скакали, i за що голосували, - Андрiєв===Брехня!


Gizi
22 липня 2018 14:28

Добре написано,але вмісто того аби зробити порядок у своій краіні, молодь чомусь іде. Тоді хто викине цих клептократів, хто тоді щось поміняє  , хто буде лікувати ваших батьків і т. д. Вони бояться від простих людей, але треба бути разом. Всіх нас завжди буде тянути додому, ми тут народилися. 


Смолавому платнику податквi
22 липня 2018 20:22

А фифланий платник податку скiльки платить податку? ....100 гривнiв! А хоче пенсiю на 100 євро коло жони, дiтей, своїх родичiв, ходячи куєм грушi околачовати, стоячи на базарi, цi де, розказучи про ворогiв заробiтчан якi недавуть йому заробити. Як би не втi заробiтчани та ти платнику податку може би i не мав з чого заплатити той податок, бо заробiтчан привезе домi грошi якi його родина несе тобi за товар на чому ти i пiдстригаєш свою капусту. Тодi хто такий заробiтчанин, це iнвестор якого всi чекавуть, це прибуток для пiдприємцiв, а значить податки для держави. Свою пенсiю заробiтчанин буде одержувати там де вносить внески в песiйний фонд, хто не платить внески пенсiю отримувати не буде. Тепер треба прораховати, а що краще для держави 100 гривнiв! вiд фифланого платнику податку чи 500 доларiв вiд заробiтчанина якi його родина потратить на Українi з яких пiдприємцями будуть сплаченi податки.


Любомира
26 вересня 2018 11:32

Все дуже правильно. Молодець! Я би також кудись подалася, але вже 70 років стукнуло і нікому я не потрібна. Ганьба таку пенсію отримувати, та ще й жити на неї, пардон, існувати, при тому що маю більше 50 років стажу, не курю, не пєю, одяг купляю в Секонд-генді і їм в основному каші.


Адмін не позорся
26 вересня 2018 12:22

Ви би ся хоч так не позорили, викладуючи в 2 чи 3 раз нафталінову статтю кількамісячної давності. Та ще й коменти, які писалися кілька місяців тому. Тепер ясно, що із себе представляє інформація на сайті і коментування від штатних тролів.


Залишити Коментар