У Тячеві відбудеться чемпіонат України за версією Української федерації змішаних бойових мистецтв (відео)

травня 11 / 2018
У Тячеві відбудеться чемпіонат України за версією Української федерації змішаних бойових мистецтв (відео)

Змішані бойові мистецтва як вид спорту існують вже давно.

В Україні змагання проводяться на професійному рівні. Про це кажуть організатори чемпіонату України за версією Української федерації змішаних бойових мистецтв, що відбудеться у Тячеві.

За словами голови суддівської колегії федерації, одна з основних цілей федерації - розділити професійний і аматорський рівень у бойових змішаних мистецтвах. Володимир Шемаров - словами голови суддівської колегії Федерації змішаних бойових мистецтв. Географія учасників чемпіонату у Тячеві вражає: до міста з’їдуться найкращі борці із різних куточків нашої країни та з-за кордону. Володимир Шемаров - словами голови суддівської колегії Федерації змішаних бойових мистецтв.

Розповів головний суддя і про заборонені прийоми, які будуть враховувати під час бою. За словами організаторів, на відвідувачів чемпіонату чекають видовищні бої. Про це запевняють і самі учасники. Спортсмени кажуть, боротимуться тільки за перемогу. Власне бої в усіх вікових категоріях розпочнуться уже 12 травня. Учасники та організатори змагань обіцяють, змагання пройдуть на вищому рівні.
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...