Гра на рівних: Минай» проти «Севлюш» (ВІДЕО)

березня 26 / 2018
Гра на рівних:  Минай» проти «Севлюш» (ВІДЕО)


Фінальний поєдинок Зимової першості Закарпаття з футболу зібрав на полі принципових суперників – ФК «Минай» та ФК «Севлюш» (Виноградово). Стартові склади обох колективів були незмінними із півфіналів, від стартового свистка жоден не готовий був поступатися супернику.

У першій 45-хвилинці команди заробляли стандарти та чимало - кутових. Виноградівці та минайці обмінювалися ударами, які воротарі Василь Козар та Андрій Попович упевнено парирували. Активно у нападі діяли в Юрій Чонка та Роберт Гегедош.

Після нулів на табло, на другий тайм команди буквально увірвалися. На початку активніше діяли виноградівці, небезпечно атакуючи та заробляючи стандарти.

Втім хід поєдинку переломив вихід Роберта Гегедоша сам-на-сам із кіпером «Севлюша» - 1:0 на користь «Минаю». Футболісти з Виноградова на пропущений гол не відповіли, натомість заробили ще один у свої ворота. Після кутового м’яч потрапив до штрафної, де його зльоту зустрів Василь Пиняшко і влучним ударом із 23 метрів поцілив практично без шансів для голкіпера. Переможний рахунок 2:0 минайці не відпустили, завоювавши титул Чемпіонів Зимової першості Закарпаття з футболу.

Категорія : СпортLoading...
загрузка...