Зимова першість Закарпаття з футболу: 3 тур (2 день)

лютого 18 / 2018
У п’яти сьогоднішніх матчах номінальні господарі перемагали тричі, а без цікавих результатів теж не обійшлося.

Зимова першість Закарпаття з футболу: 3 тур (2 день)


Група В

СДЮСШОР U-17 (Ужгород) – ФК «Бобовище» – 1:2

(Джанда Микола, 4 – Павло Кривка, 51; Кампов Сергій, 53)

«Бобовище» прогнозовано здобуло перемогу, однак, як і очікувалося, у серйозному протистоянні. Ужгородські юнаки уже в дебюті відкрили рахунок і успішно протистояли чемпіонові Західної зони першої ліги до середини другого тайму. Та все ж досвід представника Мукачівщини дав про себе знати, і три очки здобули номінальні гості.

ФК «Колос» (Ракошино) – ФК «Ужгород» – 0:5

(Предчук, Антон, 46, 63; Соскида Руслан, 47, 53; Дуран Володимир, 56)

Попри розгромний рахунок ракошинці справили гідне враження. Особливо в першому таймі, після якого пішли на перерву за прийнятних для себе 0:0. Утім ужгородці знайшли ключі до воріт суперника. Останній, пропустивши два швидкі голи (на 46 і 47 хв.) надалі оговтатися так і не зміг, гра розладналася, а екс-чемпіон області на отриманому куражі довів поєдинок до логічного кінця.

ФК «Минай» – ФК «Невицький замок ОК ДЮСШ Україна» (Невицьке) – 9:0

(Микуляк Владислав, 2, 4, 11, 64; Минайленко Максим, 17; Олексій Шпак, 18; Пиняшко Василь, 31; Лобода Яромир, 35; Гегедош Роберт, 57)

У таких матчах, звісно, головне запитання: скільки заб’є фаворит? Відповідь була у вигляді 9 голів. Притому Владислав Микуляк зробив покер, відзначившись тричі ще в дебюті зустрічі. Після першого тайму чемпіон Закарпаття вів із рахунком 7:0, а тому діяв спокійніше, удаючись до замін і коректив у побудові схеми гри.

Група D

ФК «Фанчиково» – ФК «Заріччя» – 4:1

(Пилипчинець Іван, 7, 53, 63; Чижмар Іван, 18 – Булеза Юрій, 34)

Представник Виноградівщини продовжує дивувати. Він не просто здобув упевнену перемогу, а й потіснив із «трону» свого нинішнього суперника й сам очолив турнірну таблицю! Зустріч очікувалася непростою, та господарі підготувалися до матчу якнайсерйозніше й зуміли свої прагнення втілити в чотири голи. Переможець зіграв упевнено в обох таймах, забивши в кожному по два голи. Це був справжній Іванів день, а один із них записав до свого активу ще й хет-трик. Правда, слід відзначити, що на 17 хв. за позбавлення можливості суперника забити гол у заріччян був вилучений Юрій Костак. Крім того, за ще одне порушення в гостей поле залишив і Євгеній Сорока (на 54 хв.). І хоч друге попередження в пасиві Артура Вайона (із «Фанчикова») дещо урівняло склади команд, та на той момент психологічна перевага була вже на боці господарів. Вони й здобули перемогу. Після матчу уболівальники іршавського ФК вели себе агресивно, висловлюючи претензії до арбітра. На щастя без якихось серйозних інцидентів обійшлося.

ФК «Бужора» (Іршава) – ФК «В. Копаня» – 2:0

(Жуков Дмитро, 25; Балог Василь, 26)

Як вищий за рангом, вищолігівський колектив здобув прогнозовану перемогу. Усе вирішилося в другій половині першого тайму, коли «Бужора» забила двічі протягом буквально якоїсь хвилини. Отож представники райцентру потіснили на останнє місце свого нинішнього суперника.

Що ж, команди або вже досягли «групового екватора», або його перетнули. Очікувано лідерами є команди із топ-групи, тобто вищі за рангом. Утім для багатьох претендентів на вихід із групи суперництво ще триває на найсерйознішому рівні. Особливо сказане стосується «D-учасників». Чекаємо на четвертий тур.

Володимир ТАРАСЮК, ФФЗ
Категорія : Спорт
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...