Петро Грицик сердечно привітав юних спортсменів з усієї України

жовтня 26 / 2017
 Петро Грицик сердечно привітав юних спортсменів з усієї України
У спорткомплексі «Юність», що в Ужгороді 24-28 жовтня 2017 р. уперше проводиться Чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2002-2003 р.н.

На змаганнях представлені всі області України, спортсмени яких борються в 11 вагових категоріях, а це – майже півтисячі осіб. Це перший етап відбору до Чемпіонату Європи, який пройде у квітні наступного року.

25 жовтня відбулося його урочисте відкриття. З вітальними промовами до організаторів, учасників, гостей та запрошених звернулися заступник голови облради Петро Грицик та начальник управління молоді і спорту ОДА Віталій Ерфан.

Петро Грицик найперше переказав всім учасникам найсердечніше вітання від голови облради Михайла Рівіса, депутатського корпусу краю, побажав нових звитяг, наснаги, удачі, переконливих перемог та позитивних емоцій і приємного перебування на Закарпатті.

- Ми щиро раді бачити вас в нашому унікальному краї, бо саме мужнім, сміливим і сильним духом юнакам і дівчатам, а тут зібралися саме такі, досягати висот і творити успішну європейську Україну, – наголосив Петро Васильович, додавши, що обласна рада щиро підтримує розвиток спорту в нашому регіоні. Свідченням цьому є ціла низка регіональних програм у галузі фізкультури та спорту, з розвитку їх матеріально-технічної бази, які затверджені рішеннями сесій. І крайові спортсмени радують нас добрими результатами на різних рівнях спортивних змагань.

Відтак Петро Васильович подякував тренерам, ветеранам спорту, батькам спортсменів за добру працю і науку, які, на його переконання, принесуть бажані результати.

Закарпаття на змаганнях представило 26 спортсменів – 13 дівчат та 13 хлопців, які потрапили у команду за підсумками обласного чемпіонату . Цього року у спортзалі змагаються два призери Європи серед школярів. Вони, як і інші закарпатські спортсмени, настроєні на перемогу.

Прес-служба облради
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...Залишити Коментар