Закарпатка у складі збірної України отримала срібло етапу Кубка світу з фехтування на візках

липня 03 / 2017
Закарпатка у складі збірної України отримала срібло етапу Кубка світу з фехтування на візках


Виступають наші спортсмени на двох видах зброї: Максим - у чоловічій категорії "А" на шпазі та рапірі, Надія - у жіночій категорії "В" на рапірі та шаблі. Цього разу, в індивідуальній першості Максим фінішував 24 на шпазі (результати ТУТ) та 22 на рапірі (результати ТУТ). Надія ж стала 12-ою у рапірних змаганнях (результати ТУТ), а от у шаблі змогла потрапити до ТОП-8 кращих фехтувальниць (це дало змогу закарпатці виступати у командній першості та, як виявилося, успішно!).

У командних змаганнях чоловіків на шпагах (де фехтує і наш Максим Магула) українці цього разу увійшли до вісімки, посівши 6 місце.

І от у шабельних змаганнях серед команд жінок Надія Дьолог разом із Євгенією Бреус, Наталією Моркович та Тетяною Позняк спочатку у напруженій боротьбі перемогли француженок - 45:42, потім впевнено здолали італійок - 45:30, і поступилися лише Китаю - 33:45. Тож, наші дівчата отримали високі срібні нагороди!

"Це був дуже важкий старт, приїхало багато спортсменів, дуже сильних у своїх категоріях. Ми змагалися на максимумі. Рада, що привезу командне срібло", - зазначає наша Надія.

Загалом же українські фехтувальники на візках на етапі у Варшаві завоювали 6 комплектів медалей.
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...