Ганболістки Карпат виграли у Дніпрянки 33:23

квітня 27 / 2017
Ганболістки Карпат виграли у  Дніпрянки  33:23

Звіт про другий матч 12-го туру жіночої Суперлігі з гандболу між «Карпатами» та «Дніпрянкою»

Хоча уся інтрига у жіночій Суперлізі вже позаду і місця команд на п’єдесталі вже відомі, тим не менш сьогоднішня гра в СК «Юність» стала багатою на події.
Ужгородки розпочали більш активно і спершу відірвалися від суперниць на кілька голів, завдяки влучним пострілам Сухецької та Компанієць. Проте, херсонські «піраньї» змоги за кілька хвилин вирівняти гру і зрівняти рахунок. Карпатівки ближче до кінця тайму пришвидчили темп, а дівчата з «Дніпрянки» дедалі більше помилялися у захисті, що призвело до кількох вилучень. Як результат, на перерву Карпатівки пішли з перевагою у 6 м’ячів - 9:15.
Вже після першої десятихвилинку другого тайму стало зрозуміло, що «Дніпрянка» навряд зможе наздогнати «Карпати», адже різниця у рахунку вже сягала 9 м’ячів. Тоді ж на майданчику у складі ужгородок з’явилися кілька резервісток (зокрема Анастасія Петровська та Катерина Купчак), які досить впевнено провели кінцівку зустрічі. Варто відзначити і вдалу гру у другому таймі у воротах «Карпат» Єлізавети Воронько, яка здійснила з півдесятка сейвів. Фінальна сирена зафіксувала рахунок 23:33 на користь ужгородок.

Дніпрянка - Карпати 23:33 (9:15)
Дніпрянка: Чернявська, Кузєванова; Гречка К 4, Трубіцина 4, Кандибей 3, Павлик 3, Дябло 2, Гречка М 2, Поцелуєва 2, Сорокіна 1, Головко 1, Калигіна 1.
Карпати: Яблонська-Бобаль, Воронько; Компанієць 9, Готра 7, Сухецька 4, Мелекесцева 3, Лезінська 3, Фурманець 2, Гичка 2, Кильч 1, Білик 1, Петровська 1.

Вже сьогодні, о 18:00 у СК «Юніть» на наших дівчат чекає гра з львівською «Галичанкою», яка безперечно має стати окрасою 12 туру Суперліги.
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...