На Закарпатті відбудуться XV міжнародні змагання з танцювального спорту

квітня 13 / 2017
На Закарпатті відбудуться XV міжнародні змагання з танцювального спорту


Учасників і суддів із 20 країн світу – з трьох континентів очікують на «ювілейних» – XV міжнародних змаганнях із танцювального спорту «Uzhgorod OPEN 2017», які пройдуть в обласному центрі Закарпаття в рамках фестивалю «Сакура Фест».
Про це на прес-конференції розповіла керівник Закарпатського обласного осередку Всеукраїнської федерації танцювального спорту Олександра Мишко, - інформують в Ужгородській міській раді.
За словами пані Олександри, турнір в Ужгороді – наразі єдині змагання, які проводяться в Україні під егідою Всесвітньої федерації танцювального спорту.
До речі, із сакурою – японською вишнею – і роком Японії, який у 2017-му оголошений в Україні, «Uzhgorod OPEN 2017» пов’язує і один із суддів світового рівня із Японії, який визначатиме кращі пари в Ужгороді.
Із 1020 пар, які вже заявили про участь, понад 200 танцювальних дуетів представлятимуть закарпатську школу і, як сподівається Олександра Мишко, вони дуже достойно її представлять на змаганнях, хоча доведеться конкурувати із зірками світового рівня. В Ужгороді очікують пари, які входять до 25 перших у світовому рейтингу.
Змагання проходитимуть 22-23 квітня з 10 години у двох залах спорткомплексу «Юність». Офіційне відриття з фінальними виступами – о 19.00 в у суботу, 22 квітня.
Тих, хто ніколи не танцював, можуть надихнути долучитися спортсмени, які братимуть участь у змаганнях у категорії «сеніори» – пари віком 35-45 років, які вперше спробували танцювати після 35-ти.
За даними сайту Всеукраїнської федерації танцювального спорту, на «Uzhgorod OPEN 2017» пройдуть змагання всесвітньої кваліфікації:
-WDSF World Open Standard & Latin;
- WDSF Open Youth Standard & Latin;
- WDSF Open Senior 1 Standard;
- Відкриті та класифікаційні змагання серед дітей, юніорів, молоді та дорослих.

Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...