В товариському матчі ГК «Карпати» переграли ГК «Прешов»

грудня 03 / 2016
В товариському матчі  ГК «Карпати»  переграли  ГК «Прешов»

Сьогодні, 3 грудня, в Ужгороді на «Карпати Арені» відбувся товариський матч між ужгородськими «Карпатами» та словацьким ГК «Прешов».

Поєдинок розпочався у досить повільному темпі і з невеликою кількістю кидків по воротам. Перша десятихвилинка завершилася унічию 5-5. Проте, після тайм-ауту, який взяв тренер «Карпат» Борис Петровський, ужгородки значно збільшили темп гри і протягом десяти хвилин закинули у ворота гостей 8 м’ячів. Словачки ж за цей час не спромоглися жодного разу засмутити нашого воротаря Ірину Яблонську-Бобаль.

У складі «Карпат» варто відзначити Ольгу Сухецьку, яка результативно завершувала чи не кожну свою атаку у першій половині гри, особливо їй давалися кидки низом, з якими воротар суперниць нічого не могла вдіяти.

На перерву команди пішли за рахунку 15-9, на користь ужгородок.

На другий тайм гандболістки «Прешова» вийшли налаштованими на боротьбу. Першу десятихвилинку тайму вони провели блискуче і, навіть, спромоглися скоротити відставання до трьох очок. Однак, як і в першому таймі, карпатівки стали більш активно діяти у другій половині тайму і вже на 20-ту хвилину переважали суперниць у 10 м’ячів.

У другому таймі можна відзначити вдалі дії у нападі Вікторії Гички та Анастасії Мелекесцевої.

Фінальна сирена зафіксувала рахунок 29-18 на користь «Карпат».

Карпати - Бемако 29:18 (15:9)Карпати: Яблонська-Бобаль, Воронько, Шеламова; Сухецька 7, Мелекесцева 5, Гичка 5, Фурманець 4, Білик 3, Компанієць 2, Лезінська 2, Попович 1, Кильч.Бемако: Харгаруфкова 9, Вранюкова 2, Павукова 2, Гірчова 2, Бачікова 1, Вагаска 1, Ратвайська 1, Міленкійова 1.
Категорія : Спорт
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...