Закарпатські спортсмени привезли срібло з Угорщини

вересня 05 / 2016
Закарпатські спортсмени привезли срібло з Угорщини


Як повідомляє Медіацентр УжНУ, участь у Кубку взяли 14 команд з Угорщини (а це фактично вся вища ліга країни), 3 колективи зі Словаччини (з Братислави, Кошиць та П’єштян) і клуб «Корзо» в трьох вікових категоріях із Закарпаття – гравці регбі-юніон (U-16), хлопці до 18 років (U-18) та сеньйори.

«Після напруженої боротьби в фіналі наших U-16 з чемпіонами Словаччини – командою П’єштян – ми взяли першу золоту медаль. U-18 теж позмагалися з чемпіонами – й виграли золото в угорського Естергома. Наші ж сеньйори «насухо» обігрували й угорські, і словацькі команди, проте у фіналі довелося помірятися силами з національною збірною Угорщини. Звичайно, з таким сильним противником навряд чи впоралася б навіть збірна Закарпатської області.

Хоч розрив виявився невеликий – всього у 3 спроби, але срібні медалі. Також обирали кращого гравця, кращого нападника, кращого «стовпа», кращі комбінації… Тут ми здобули перемогу в двох номінаціях: за кращого бігучого гравця і кращого нападника. Усі нагороди передамо в музей УжНУ – до залу спортивної слави», – ділиться Голова обласної федерації з регбі, професор УжНУ Федір Шандор.
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...