Команда Тячівської РДА виборола І місце на районній спартакіаді

серпня 27 / 2016
Команда Тячівської РДА виборола І місце на районній спартакіаді

24 серпня з нагоди відзначення 25 річниці Незалежності України на стадіоні в Тячеві відбулася спартакіада між командами служб, установ та організацій району.
Організатором заходу, головна мета якого є розвиток партнерських стосунків між працівниками районних служб, установ та організацій, залучення їх до активного відпочинку та здорового способу життя, а також виховання патріотизму та гордості за рідну державу, виступила Тячівська районна державна адміністрація.
Розпочалось спортивне дійство з маршу команд-учасників та звучання Державного Гімну України. Після цього присутні вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих у боротьбі за незалежність нашої країни.
Відтак голова державної адміністрації Василь Дем'янчук привітав присутніх з Днем Незалежності та сьогоднішнім спортивним дійством, побажав учасникам вдалого виступу, хороших результатів, доброї та чесної боротьби.
Загалом участь в спартакіаді взяли 7 команд: Тячівська РДА, Тячівська місцева прокуратура та Тячівський районний суд,Тячівська міська об'єднана територіальна громада, Тячівський ДСНС - (Рятівник,) Буштинська селищна рада, Нижньоапшанська сільська рада( 2 команди), Тячівський відділ поліції ГУНП в Закарпатській області.
Після чого почалась напружена та цікава боротьба за перемогу. Команди помірялись своїми силами у 6 видах спорту: міні-футбол, волейбол, шашки, перетягування канату, легка атлетика та гирьовий спорт.
У підсумку І командне місце виборола команда Тячівська РДА, ІІ місце - Тячівська міська об'єднана територіальна громада, ІІІ місце -Тячівський відділ поліції ГУНП в Закарпатській області. В окремих видах переможцями стали:
- Легка атлетика: біг на 60 м. серед дівчат І-ІІ місце Тячівська РДА, ІІІ місце Тячівська міська об'єднана територіальна громада.
- Біг на 100м серед чоловіків: І місце Нижньо Апшанська сільська рада, ІІ місце Тячівський відділ поліції ГУНП в закарпатській області, ІІІ місце Тячівська РДА.
- Волейбол:І місце Тячівська міська обєднана територіальна громада, ІІ місце Нижньо Апшанська сільська рада №2, ІІІ місце Тячівська РДА.
- Міні-футбол: І місце Буштинська селищна рада, ІІ місце Тячівська місцева прокуратура та Тячівський районний суд, ІІІ місце Тячівська РДА (управління освіти).
- Шашки: І місце Тячівська міська обєднана територіальна громада, ІІ місце Тячівський відділ поліції ГУНП в закарпатській області, ІІІ Тячівська РДА.
- Перетягування каната: І місце Тячівський відділ поліції ГУНП в закарпатській області, ІІ місце Рятівник, ІІІ місце Тячівська РДА.
- Гирьовий спорт: І місце Тячівська РДА, ІІ місце Тячівська міська об'єднана територіальна громада, ІІІ місце Рятівник.
У підсумку І командне місце виборола команда Тячівська РДА, ІІ місце - Тячівська міська об'єднана територіальна громада, ІІІ місце -Тячівський відділ поліції ГУНП в Закарпатській області.
Переможців спартакіади було нагороджено кубками, грамотами та подяками від Тячівської райдержадиіністрації, які вручив голова Василь Дем'янчук. Також він висловив вдячність учасникам спартакіади, всім, хто доклав зусиль для проведення такого цікавого спортивного свята. Наголосив, що такі заходи потрібно проводити в районі частіше, адже вони позитивно впливають на розвиток дружніх стосунків між колегами та залучають до здорового способу життя працівників держустанов.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
ФОТОРЕПОРТАЖ
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...