Хто швидше всіх заїде в гору? Велогонка в незвичайному форматі пройде на Мукачівщині

серпня 26 / 2016
Хто швидше всіх заїде в гору? Велогонка в незвичайному форматі пройде на Мукачівщині

У неділю, 28 серпня, о 14:00 відбудеться вже третє на Мукачівщині змагання у форматі апхіл. Вони пройдуть на відрізку дороги між селами Верхній Коропець та Кучава, за 3 км від Мукачева в напрямку Іршави.

Апхіл (Uphill) – спортивна дисципліна велоспорту, суть якої полягає в швидкісному подоланні траси, що проходить під гору (заїзд вгору). Під час змагань враховується час, за який спортсмен зміг подолати підйом, інформує Закарпаття спортивне.

Учасники боротимуться за призові місця у категоріях 16+ та 40+ серед чоловіків та жінок на дистанції 3 кілометри із середнім градієнтом ухилу 5.5% та 4 крутими ділянками з нахилом 11-13%. Головна родзинка дистанції – саме у такому чередуванні крутих ділянок із виположуваннями. Переможуть спортсмени та аматори, які зуміють наперед прорахувати свої сили на дистанції, тобто «розкластися на трасі», вміло чередуючи власні сили. Очікуваний рекорд переможця в основній категорії чоловіків буде близько 8 з половиною хвилин.

Організаторами змагань виступають Асоціація велосипедистів Мукачева, міський відділ молоді та спорту, Районна державна адміністрація, ГО «Молодіжні ініціативи Закарпаття», професійний велогонщик Артем Топчанюк та газета «Наше Мукачево».
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...