21 серпня Рахів знову приймав велосипедистів з усієї України та закордонних гостей

серпня 23 / 2016
21 серпня Рахів знову приймав велосипедистів з усієї України та закордонних гостей

Понад 100 людей приїхало в мальовниче місто підкорювати стрімкі стежки, якими, за легендами, ходили народні месники опришки.
Свидовецький хребет, яким проходять траси змагання, - один із найвищих гірських хребтів у Карпатах, і має висоту понад 2 тисячі над рівнем моря.
Учасники долали 78 кілометрів кам'янистими дорогами, довгими спусками та підйомами. Загальна кількість набраної висоти понад 3 тисячі метрів. Подолати дистанцію марафону можуть тільки витривалі та сильні спортсмени.
Цього року Дмитро Соколов з Одеси перміг з часом 5 годин 12 хвилин. Майкл Соммер з Данії відстав від переможця на 11 хвилин і зайняв 3 місце. Він учасник понад 40 марафонів у різних країнах світу. Як розповів спортсмен, йому надзвичайно сподобалась організація: розмітка траси, з якою важко заблукати, велика кількість КП, які смачно годували та могли надати технічну допомогу чи евакуювати учасників в разі травмування. Сподобалася гостю й недоторкана та дика природа Карпат.
Марафон "Стежками опришків" визнали таким, що відповідає критеріям міжнародного союзу велосипедистів (UCI), а це означає, що змагання міжнародного рівня можна проводити в Україні.
Веломарафон "Стежки опришків" створюють ентузіасти, при сприянні міської влади, та активної громади Рахова.
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...Залишити Коментар