На Рахівщині у Ясінях відкрили спортивний майданчик із тренажерними обладнаннями

липня 05 / 2016
На Рахівщині у Ясінях відкрили  спортивний майданчик із тренажерними обладнаннями

У суботу, 2 липня, в столиці Гуцульської республіки - селищі Ясіня відкрили довгоочікуваний спортивний майданчик відкритого типу. На майданчику розмістили більше десятка різних тренажерів, що заохочуватимуть дорослих та дітей до занять фізичною культурою та спортом, а відповідно, і до здорового способу життя. Розташування майданчика зручне – знаходиться він майже в центрі селища.
5 липня, 16:39
Ідея створення майданчика належить громаді селища. На ініціативу відгукнулася Ясінянська селищна рада, яка закупила відповідне тренажерне обладнання. Підтримали спорудження майданчика і меценати - місцеві підприємці та народний депутат України Василь Петьовка, який посприяв в придбанні та облаштуванні трав’яного покриття спортивного майданчика. Протягом тижня, планують добудувати покрівлю від негоди та роздягальню, де відвідувачі зможуть залишати свої речі.

Урочисто відкрили майданчик минулими вихідними. Під час церемонії не відступили від традицій. Освячення, перерізання стрічки, виступи запрошених та концерт. Організатори акції: Йосипчук Юрій, Гафіяк Мирослав, Дуцак Іван, Могош Олександр та інші представники громадської організації ,,Сотня Ясінянської долини Аркан” висловили подяку всім , хто взяв участь у реалізації цього проекту - селищній раді, державному лісомисливському господарству, підприємцям селища та народному депутату України Василю Петьовці.
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...Залишити Коментар