На Тячівщині на високому рівні відбулися змагання з гірськолижного спорту

березня 17 / 2016
На Тячівщині на високому рівні відбулися змагання з гірськолижного спорту

Таке спортивне дійство вже є традиційним і проводиться з метою популяризації зимових видів спорту та залучення молоді до активного і здорового способу життя.


Цьогоріч змагання відбулись в смт. Усть-Чорна на полонині "Красна" за сприяння й організації районної та місцевої влади, депутатів та меценатів.
Урочисте відкриття змагань розпочалось із звучання Державного Гімну України, після чого до вітального слова було запрошено голову Тячівської районної ради Василя Каганця, районного депутата Василя Карпу, голову Усть - Чорнянської селищної ради Петра Костяка, Руської - Мокрої Анаталія Барну та активного подвижника гірськолижного спорту в смт. Усть - Чорна Юрія Костяка.
В змаганнях прийняло участь близько 40 спортсменів різної вікової категорії: наймолодшому спортсмену виповнилося 6 років, найстаршому - 67. До речі, активну участь у змагання взяли й державні службовці, зокрема особисто голова райради Василь Каганець.
Як зазначив Василь Йосипович гірськолижний спорт має великі перспективи на Тячівщині, адже колись він був масовим і надзвичайно популярним. У районі діяли туристичні комплекси з розвинутою лижною інфраструктурою, чому сприяли і природні умови. На жаль, наразі ситуація дещо змінилася як через соціально-економічні чинники, так і безсніжні зими. Тож відрадним є те, що вдається організовувати на такому високому рівні змагання з гірськолижного спорту. Головним суддею змагань виступив Меклиш І.І, а загальне керівництво та контроль здійснював сектор молоді та спорту державної адміністрації (нач. В.В.Герчак).
По закінченню змагань всі призери та переможці були нагороджені кубками, медалями та грамотами від Тячівської районної державної адміністрації, які їм вручили представники влади.
Також посприяли погодні умови, тож масштабне спортивне дійство принесло всім учасникам, глядачам та гостям свята тільки приємні та позитивні емоції.
Прес-служба Тячівської райдержадміністрації
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар