Закарпатець представить Україну на Міжнародних змаганнях з гирьового спорту (відео)

вересня 20 / 2015


Молодий спортсмен, уродженець Виноградова Василь Потокій візьме участь у міжнародних змаганнях з гирьового спорту, які пройдуть наприкінці листопада в Ірландії.
Василь Потокій викладає на факультеті здоров’я людини в УжНУ. Із різноманіття видів спорту саме силові заняття з гирями сподобалися молодому спортсмену найбільше. Усередині серпня Василь домігся найкращих результатів на Чемпіонаті України з гирьового спорту у Рівному та запрошення до національної збірної для участі в міжнародних змаганнях в Ірландії.

Майстер спорту України з гирьового спорту, чемпіон світу серед юніорів Василь Потокій розпочав посилену підготовку до змагань найвищого рівня. Однак перед спортсменом постали виклики “неспортивного” характеру.

- Найбільші проблеми виникають фінансового плану. Зараз в державі стан такий, що на спорт кошти виділяються в останню чергу, - розповідає Василь Потокій. - Шукали різні можливості, щоб знайти кошти для поїздки. Звернулися до Владислава Поляка, засновника фітнес-центру “Олімп”. Це людина, яка без вагань погодилась допомогти, за що ми дуже вдячні. І приємно, що є такі люди, які готові допомагати спортсменам. Завдяки йому /Владиславу Поляку/ ця поїздка взагалі стала можливою.

Чемпіонат світу з гирьового спорту, в якому братиме участь Юрій Потокій з Виноградова, відбуватиметься з 25 по 29 листопада 2015 року в м. Дублін (Ірландія).

Повідомляє - Голос Карпат
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...