У Закарпаття на змагання з пішохідного туризму з’їхалась молодь з усієї країни

липня 04 / 2015
У Закарпаття на змагання з пішохідного туризму з’їхалась молодь з усієї країни


Днями поблизу села Оріховиця, що на Ужгродщині, пройшли змагання на Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму «ЄвроКарпати–2015».

Турнір, у якому взяли участь школярі, на теренах Закарпаття проходить щороку. На цих змаганнях відшліфовується майстерність, відбираються перспективні спортcмени для національних збірних команд, котрі потім захищають честь країни на міжнародних турнірах. Але найприємніше те, що діти з різних куточків нашої країни щоразу прагнуть сюди приїхати. Чудова закарпатська природа, мальовнича місцевість, де відбуваються «ЄвроКарпати», створюють неповторну атмосферу і також сприяють успішному проведенню турніру.

Одночасно з Кубком «ЄвроКарпати–2015», який розіграють представники від 8 областей і міста Києва, відбувається і відкрита першість Закарпатської області. Серед усіх команд-учасниць п’ять представляють наш край, зокрема, Рахівський, Свалявський, Іршавський, Хустський і Ужгородський райони, решта – інші регіони України.

Приїхали, зокрема, юні спортсмени з Волині, Запорізької, Донецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Київської областей і міста Києва.

За результатами трьох днів змагань, третє місце посіла команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді «КРОК», на другому місті опинилася команда Броварського районного центру туризму Київської області, а перемогу завоювала команда Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму міста Києва.

Прес-служба Закарпатської ОДА
У Закарпаття на змагання з пішохідного туризму з’їхалась молодь з усієї країни
Категорія : СпортLoading...
загрузка...