Першість Закарпаття з гандболу фінішувала в Ужгороді (ФОТО)

травня 27 / 2015
Першість Закарпаття з гандболу фінішувала в Ужгороді (ФОТО)

У чемпіонаті брали участь юнаки 2003-2004 років народження з Перечина, Хуста, В.Березного, із Берегівського району та обласного центру.

Суперників методом жеребкування розподілили на дві підгрупи. У першій із них надзвичайно цікавими виявилися стартові два матчі. Спочатку ОДЮСШ "Спартак" поступилася хустинам із різницею в 3 м'ячі, а ужгородці й перечинці зіграли внічию – 11:11. Відтак ОДЮСШ "Спартак" та ДЮСШ "Нарцис" Хуст здолали представників Берегівського району, а ДЮСШ Перечин та СДЮШОР Ужгород – юнаків із В.Березного. Показово, що перечинці виграли з рахунком 18:0, а ужгородці – 20:2. Різниця виявилася однаковою і в однієї, і в іншої команд – 18 м'ячів, але згідно з положенням перевага надається тому, хто закинув найбільше м'ячів, тож у фінал пройшла СДЮШОР.
У підсумку в матчі за 5 – 6 місця В.Березний переграв хлопців із Берегівського району. У боротьбі за 3 – 4 місця ОДЮСШ "Спартак" виграв із різницею в 3 м'ячі в ДЮСШ Перечин. І гра за 1 – 2 місця з рахунком 16:10 принесла перемогу СДЮШОР Ужгород над ДЮСШ "Нарцис" Хуст.
Першість Закарпаття з гандболу фінішувала в Ужгороді (ФОТО)

Отже, в СДЮШОР із гандболу "Карпати" стрімко набуває розвитку і юнацький гандбол, у чому заслуга молодого тренера-викладача А.Шайбакова.
Серед переможців слід відзначити хорошу гру капітана команди Данієля Беке, який своїми активними діями виводив і налаштовував команду до перемоги, а також відмінну й стабільну гру голкіпера Нікіти Шайбакова, а також влучні кидки Богдана Булини та Богдана Вороб'єнка, хорошу гру в захисті Богдана Савицького, Василя Микити, братів Валерія та Дениса Озимків/
Джерело
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...