Перед виборами закарпатські депутати вирішили "побігати" (фото)

травня 26 / 2015
Перед виборами закарпатські депутати вирішили "побігати" (фото)

Сьогодні, в Ужгороді відбулися змагання обласної Спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських (міст обласного значення) рад.

У спортивних змаганнях беруть участь 15 команд з районів та міст області , сформованих із депутатів різних рівнів краю. Змагання відбуваються з таких видів спорту: міні-футбол, волейбол, теніс настільний, шахи , шашки . Участь у змаганнях візьмуть понад 200 депутатів різних рівнів, сільські та міські голови.

Офіційне дійство розпочалось з шикування команд на парад та звуків маршу.
Відкрив свято з привітаннями та побажаннями перемог голова оргкомітету обласної Спартакіади, голова облради Володимир Чубірко.
«Щиро вдячний всім, хто вирішив прийняти участь у Спартакіаді. Завдяки таким заходам налагоджуються контакти між народними обранцями різних рад. Важливі змагання, адже в червні ми будемо приймати Всеукраїнські змагання, і нам треба сформувати потужні збірну області. Радий, що серед депутатів є чимало спортсменів, людей, які живуть ним і підтримують галузь», - зазначив Володимир Чубірко.
Привітав учасників змагання і начальник управління молоді та спорту ОДА Денис Ман.
Головний суддя, майстер спорту Анатолій Плеханов оголосив програму змагань і запросив команди до місць проведення суперництва.
Опісля, на спортивних площадках стадіону «Авангарда», «Буревісника» і завирували спортивні пристрасті. Особливо багато уболівальників зібрали команди з міні-футболу. Дійство було яскравим і насиченим. Шанувальники насолоджувались кожною хвилиною гри. Гравці на своєму рівні хотіли показати красивий футбол і, звісно, зіграти на результат. Були цікаві комбінації, навіть атаки. У цілому всі матчі були досить видовищними.

Вже з 9 по 13 червня в Ужгороді вперше відбудеться Всеукраїнська спартакіада депутатів різних рівнів. Участь у заході підтвердило 14 команд обласних рад, а це понад 300 осіб, які змагатимуться з п»яти видів спорту:футбол, волейбол, теніс настільний, шахи, шашки згідно з діючими правилами змагань, затвердженими федераціями з цих видів спорту.
Перед виборами закарпатські депутати вирішили "побігати" (фото)

Прес-служба облради
Категорія : Спорт


Loading...
загрузка...Залишити Коментар